Mapa webgamesek

Mapa stránek nabízí přehled všech „flashových on-line her” na tomto serveru. Pokud chcete vědět více o statistických údajích a dalších číslech, jukněte na statistiky superher.

Výpis kategorií na Hry-Online.com:

Naše free webhry

Paroubegg - hoď si vejce na Paroubka – Hoď si také vejce na Jiřího Paroubka. Ovšem pozor, máš omezenou munici a místo ochranky se po pódiu prohání jeho příznivci. Stref se 10x a udělej z něj slepici! Škoda každého vejce, které padne vedle!

Řešení místo strašení – Nevšímej si strašení a najdi řešení. Cílem je nahradit poslance ČSSD poslanci ODS. Při kliknutí se změní nejen politické vyznání daného poslance, ale také lidí kolem něj. Jak dlouho ti bude trvat vyklikat oranžové poslance? Při hraní tě budou doprovázet hlášky poslanců ČSSD Jiřího Paroubka a Davida Ratha.

High school cheerlead – Umíte ve skutečnosti tancovat? Jestli ano zahrajte si tuto hru. Úkolem je si vybrat jednu ze čtyř dívek a plně se pohybovat.

Joes farm last stand – Na farmáře Joese útočí zmutované malé i velké ovce tvým úkolem je vzít do rukou zbraň a zachránit sebe a svojí zahradu. Můžeš si také kupovat jiné zbraně

Pencak Silat – Jste příznivci bojových umění, jestli ano tak si musíte zahrát tuto hru. Vytvořte si svého bojovníka změnte mu vlasy, oblečení a nakonec i jeho jméno a můžete se vrhnout do boje.

Barb - Jump – Jde o hodně brutální hru. Nebudete přeskakovat švihadlo ale točící se dráty. Po každém úspěšném skoku přes drát se vám přičte jeden bod. Hrajete do té doby než vám holčička usekne ruce i nohy.

Babička v ráji – Zkuste s babičkou zavést co nejvíce koček do správné brány. k záchraně máte pouze lopatu, která vám bude sloužit k prohrabání cesty.

Knife Throw – Úkolem v této hře je se trefit co nejblíže vyznačeným kruhům okolo točící ženy. Co přesnější úder to vám přidá více bodů. Hodně štěstí

Scooby Doo 2 – Je tu hra ve které budete pátrat po věcech a rozlušťovat záhady.

Zombie Baseball – Zombíci útočí a ty jsi skoro jako jediný na planetě živý. Zachraň sebe a poraž útočící Zombíky. K ničení zombíků budeš potřebovat baseballovou pálku a míček.

Cake Master – Jste vedoucí v cukrářství a máte nastarosti dělat různé cukrovinky. Čeká na vás spoustu nelehkých úkolů. Po splnění každého levelu budete ohodnoceni odbornou cukrářkou.

All Star Dodgeball – Zahrajte si super vybíjenou. Na výběr máte z deseti hráčů ovšem vy si můžete vybrat pouze tři. Kdo první vybije všechny hráče v poli vyhrává.

SteppenWolf 8 – V tomto osmém díle budete v ledové jeskyně znovu pátrat a plnit úkoly.

Sling Wars – Sestřelte svého nepřítele jakoukoliv věcí která leží vedle vás. Na boj si můžete vybrat jednu postavu ze čtyř. Ovšem po boji si také můžete postavu vylepšit.

Naked Melee – Zahraj si další brutální hru. Úkolem je za ubýhající čas klikat co nejvíckrát na obrazovku hry tím se vám vytvoří malý človíčci kteří budou bojovat proti nepřátelským človíčkům.

5 Finger Fillet – Přichází další hodně brutální hra. Ve hře je úkolem se nožem netrefit do prstů. Budeš také postupovat kolami kde se rychlost ruky z nožem zvýší.

Crazy Mustang – Vyber si jedno ze čtyř aut a vydej se do nebezpečného terénu, kde budete muset, také překonat spoustu překážek např. velké kopce nebo i auta.. Hodně štěstí

SteppenWolf 7 – Po misi v prastarém chrámě se chlap vydal do mrazivých prostředí. Stejně jako ve všech dílech budete plnit úkoly.

Koulovaná – Rádi se koulováte? Tak takhle hra musí být určitě pro vás. Úkolem této hry je zkoulovat co největší počet soupeřů. Pozor aby oni nezkoulovali prvního tebe!

Apple Shooter – Sestřelte jablko i sté největší vzdálenosti, která může být. Postupně času se kola budou stěžovat a vzdalovat a o to to bude těší jablko strefit.

Parg – Ochraňte svoje město před útočícimi roboty. Dejte pozor aby roboti se nedostali za vás jakmile se dostanou městu se začnou ubývat životy.

SteppenWolf 6 – V tomto pátém dílů hrajete za chlapa, který bude plnit úkoly v prastarém chrámu. Ovšem není to ledajaký chrám můžete v něm narazit i na chlápky se zbraní.

Příběh žraloka – Zahrajte si dostihovou hru. Ve hře je úkolem předběhnout všechny soupeře a doběhnout jako první do cíle.Hra má také několik Levelů. Vybrat si můžete ze tří závodníků.

Brad Pitt Dressup – Oblékněte si Hollywoodskou hvězdu Brada Pitta.

Baseball – Umíš hrát baseball tak tahle hra je jak stvořená pro tebe. Úkolem je odpálit nahozený míček co nejdál.

SteppenWolf 5 – Byli jste svázáný v nákladním autě. Dostaňte se z auta ven a splnte všechny úkoly v neznámém městě. Pozor na překážky.

Super league – Úkolem této hry je vstřelit co nejvetší počet puků do branky .Před golmanem se, také pohybují dva hráči kteří můžou srážet vaše střely. Hodně štěstí

Fishin Feever – Úkolem této hry je s rybářem chytit co největší rybu. Pozor chytit nemusíte jenom rybu můžete chytit i různé předměty, které se usadili ve vodě. Rybu lze poznat podle bublinek.

Trampoline – Skákejte na trampolíně dělejte co největší počet triků a dostaňte co nejvíc bodů.

SteppenWolf 4 – V tomto čtrvrtém pokračování budete ovládat tentokrát chlapa. Zkuste vyřešit úkoly v divočině, kde je spoustu zvířat.

Zombie Burger – Úkolem této hry je vytvořit vašim zákazníkům(Zombíkům) jídlo, které chtějí. Pokud jídlo neuděláte rychle Zombík se naštve a odejde. Na každý den máte předpsaný počet peněz, který musíte splnit.

SteppenWolf 3 – Ve třetím pokračování se ocitnete v džungli , kde znovu budete plnit úkoly. Ve vaší cestě budou zvířata např. krokodýl, had, včeli

Hokejový brankář – Ukažte že umíte chytat jako brankář chyťte co největší počet střel a dostaňte se co nejdál. První kola nejsou moc těžká ale časem se to bude ztěžovat.

Xtreme Skateboarding – Vyhněte se s Myšákem Stuart Littlem překážkám a udělejte co nejvíc triků. Za každý trik dostanete body.

Dr Dentist – V této hře je úkolem vyvrtat pacientovy správné zuby. Pokud vyvrtáte nesprávný pacient zemře. Hodně štěstí

BackLash – Se svým autíčkem odstrkej všechny soupeře mimo hrací plochu. V každé hře budou proti tobě tři autička, který se tě budou pokoušet odstrkat. Udělej to rychlejš a vyjdi jako vítěz.

Power Swing – Úkolem této hry je odpalovat míček a dostat protivníka z hrací plochy. Vyberte si postavu a poražte soupeře.

DogFight 2 – Leťte se svým letadlem plnit mise. Čeká na vás spoustu kol, kde budete ničit nepřátelská letadla nebo strategické pozemní cíle.

SteppenWolf 2 – V tomto druhém díle budete plnit úkoly na přepadeném člunu. Vymystelete způsob jak se z člunu dostat.

Chain of fire – Úkolem této hry je podpálit vše co se hýbe. Na každé kolo máte předepsaný počet bodů, který musíte splnit.

Warrior Quest – Zahraj si bojovou hru proti tvému soupeři. Udeř ho hlavou, nohou nebo rukou a vyjdi jako vítěz.

Toms trap-o-matic – Určitě jste jako malý nebo i dospělí koukali na kreslený příběh Toma a Jerryho. Úkolem této hry je postavit past na Jerryho budete si moc zahrát 2 levely.

Micro Racers – Předjeď svého soupeře v mini autíčkách. Vyber si jedno autíčko z pěti a zahraj si proti soupeři nebo závod na čas.

SteppenWolf 1 – Je tu první díl hry SteppenWolf. Hrát budete za mladou ženu, která na přepadené lodi musí vyřešit všechny úkoly.

High School Musical Dres – Určite jste už viděli film High school musical. Úkolem této hry je co nejlépe obléknout Vanessu aby se hodila k Zacovi.

Equilibrium – S akrobatem stůj na laně, kde můžeš sbírat co nejvíce modrých kuliček.

Zac Efron Dress Up – Oblékni si Zaca Efronna ze seriálu High school musical.

Pool Side Sumo – Úkolem této hry je vytlačit protihráče za červeně označený kruh. Můžeš si vybrat z pěti postav.

Javelin Throw – Zahraj si hru ve které budeš házet oštěpem. Ukaž co umíš a hoď co nejdál.

Becheryba – V této hře je úkolem sníst co nejvíce ryb ale pozor na šípy po zasáhnutí ti klesne energie, kterou můžeš doplnit flaškou becherovky.

Rollercoater Creator – Postavte co nejlepší horskou dráhu ovšem při jízdě musíte sesbírat všechny mince. Hodně štěstí

Papa's Pizzeria – Je tu další hra kde vytváříte zákazníkům pizzy. Za každou pizzu dostanete procenta a i peníze.

Super Squash – Je tu další hra tentokrát sportovní a to Super Squash. Úkolem je odpalovat míček obří rukavicí o zeď. Během zápasu proti soupeři můžete, také sbírat bonusy.

Castle Clout 2 – A je tu druhé pokračování hry Castle Clout.Úkolem této hry je zbourat celý hrad ovšem střílíš katapultem.

The Torture Game 2 – Přichází hodně brutální hra. Ve hře můžete témeř umičit pověšenou figurínu. V nabídce máte různé věci např. motorová pila, žiletka, nebo i zbraň.

Gold Miner Vegas – Další pokračování hry Gold Miner. Ve hře musíš sesbírat co nejvíce žlutých kamenů čím větší tím se vám přidá více bodů. Sbírat, také můžete diamanty nebo pytle.

Waffle Boy Jungle Advent – Vydej se z Waflíkem do světa prima dobrodružství. Překonej překážky a doraž do cíle.

Achilles – Poraž s válečným hrdinou nepřátelé kteří na vás budou útočit. Ovšem nepřátelé se budou každým kolem zlepšovat. Hodně štěstí

Super Deadmatch – Poražte svého protihráče a ukažte mu jak hru umíte. Hrajete buď za chlapce nebo holku úkolem je trefit se různými předměty do protihráče a porazit ho.

DJ Fest 2 – V této hře ukážete co umíte a pořádně to jako DJ rozjedete.

Pizza pronto – Ve hře je úkolem vašim zákazníkům udělat ty nejlepší pizzy. Na každý den budete mít stanovený limit, který musíte zvládnout. Hodně štěstí ve hře.

Lovec Zombie – V této hře budete chodit v bludišti, kde musíte překonat několik překážek.

Squirrel Escape - Útek veverky – Proveď veverku tajemnými chodbama a pomož ji utécť. Budeš muset přeskakovat z krabice na krabici a najít schovaní klíče ke další chodbě. Hodně štesti.

Reverse - Obrácene – Projít tuhle nevinně vypadajíci hru nebude tak jednoduché, jak to vypadá. Jestli čekáte štandardní pohyboví vlastnosti, pak na vás čeká velké překvapení.

Ramps - Rampy – Tahle hra není tak lehká jak se zdá. Tentokrát bude důležité dopravit kuličku do cíle, a to tak , že upravujete pozici a sklon ramp, které jsou vám k dispozicii.

R Shot - Střílej – Ukažte, jaký jste střelec! Jednoduchá úloha trafit se do středu terče a čím časteji trafíte vedle tým více bodů strácíte. TakŽe buďte trpělivý a přesný.

Wuzi Chess - Wuziho šachy – I když název zní trocha divně, jde jenom o obyčejně piškvorky. Vaší úlohou bude vytvořit řadu peti symbolů v libovolnem směre dříve nez-li počítač.

Worm Food - Červ – Klasická Snake hra s trochu pozměneným designom, který neni práve k zahození. Jenom zbírate jídlo pro červa a snažíte se nanarazit buď do sebe nebo do zdi.

Web breaker - Znič krychle – Skvělá retro hra, ve kterě budete mít úkol porozbíjet se svou kuličkou všechny krychle a dosáhnout co nejlepší skóre, které se pak zapíše do celosvětově tabulky.

Way of exploding stick - Cesta samuraje – Si v úlohe muže, který procházi cez domy a úrovne a ničí své nepřatelé. K dispozicii máte velký počet různych ůtoku a komb, které se vám pak v bitvě určite hodí.

War - Válka – Skvělá akční strategie, v které si spravíte malý návrat do historie. Začínáte v pravěku a postupujete až po dnešní dobu. Vaším cílem je prežiť a porazit nepřátele.

Virtual Curling - Virtuálni curling – Curling je skvěla hra, ve které se snažíte dokĺzat kameny co nejblíž ku středu kruhu. A proč by jste si nemohli tuhle hru zahrát? Nastavte směr a sílu hodu.

V-Force – Skvěla flashová hra. Můžete tady střílet do všeho co se hejbe a pak uvidíte kolik jste za to dostali bodů. Ale hraj opatrne protože te mohou velice rychle zničit.

U-Force – Princípem této hry je vyhnout se tvým nepřátelům ale taky jim můžete na oplátku neco vy ,,vrátit" . Prostřílejte se cez množství nepřátelských stíhaček.

Tommy Tooth - Tomy Zubáč – Boj se odohráva v tvých ústach. Odhodlal jsi se vydat na tuhle nebezpečnou misi bránit své zuby až do posledního předžvýkavaní. Odvšud se ale na tebe valí nepřátelé.

Tiro al Arco – Pěkne spracovaná flashovka, cílem je nastřílet si patřičné body a pak postoupit o krok dál. Máte ale jenom tři šipky takže buďte opatrný a hlavně přesný.

Towers of Hanoi - Hanoiské brány – Jednoduchá logická kratochvíle postavená na bázi stolné hry, která se nesnaží o herní revolúci. Cílem hry je přesunout kužely na určité místo, máte určenejch počet pohybu.

Penalty Challenge - Penaltové střely – Princípem této hry je pokusit se prestřelit až prihlouplého brankáře, který neví která noha je pravá a která levá. Vy jenom klikáte na tlačítko SHOOT do takového směru, který chcete.

T-Bone Alcohol Ammo - Zlej farmář – Srandovní hra, ve kterě musíte sestrělit jablíčko z hlavy opilého farmáře. Asi po třetí střele pochopíte o co tady vlastně jde. Poslechněte si vtipné komentáře vaši oběty.

Tangram – Tahle hra provětrá vaši logiku a schopnost rozoznávat objekty. Musíte totiž za určitej čas postavit určitej objekt z nekolika kousků. Tak hodně štestí.

Super Monkey Ball Mini - Supr opička – Velicě zdařilá a přitom težká flashovka, ve které balancujete s prostředím a tým musíte docílit, aby se vaše opička dostala na konec levelů a ne aby spadla.

Steeble Challenge - Vítezství je naše – Vaším úkolem je jenom bláznivě klikat buďto na první tlačítko, co znamená SKOČ nebo-li na druhé, co znamená POJEĎ. Ťrať je ovšem krátka, takže si švihněte.

Starship Eleven - 11 hvězdnych lodí – Princípem hry je dostat se s vaším létajícim talířem na konec kola, přičemž můŽete sbírat po cestě různe bonusy v podobě životů, paliva atd. A nerozmlaťtje se cestou.

Square Assembler - Znič krychle – Další zajímavá hra. Cílem ve hře je zneškodnit všechny krychle a popři tom nasbírat co nejvíce bodů. Takže to není jenom o šíleném klikaní na krychle - logika je tady na míste.

Splatman Mini - Skvělej Pacman – Prolezte bludištemi, posbírejte všechny body a pochutnejte si i na ovocí. které je tady jako bonu. No a hlavne se vyhněte příšerkám, které by vás mohli zranit.

Old West shoot em up - Zastřílime si kovboji – Tvoje mise je velice jednoduchá a jasná. Musíš vyčistit město od všech padouchů a vrahů, který se schovávají na různych lokaciích v tomto překrásnem městečku.

Amazing Dare Dozen - Skvělé dózy – Vaším úkolem je dostat svě vejcě ta vysoko, jak to jen půjdě. Myslíte si, že je to tak prosté? Omyl. Po čase se budou na vás hrnout nepřátelé z vejšky i zespod.

Spell Racer - Kouzelnej závod – Jste čarodejka na mětle, která musí ničit strašidlá. Hra je doprovázaná skvělou hudbou. Vyskoušejte a hnedka jsi tuhle hru oblíbite. Hodně štestí v lovu.

Speed Mania - Rychlostní jízda – Jezdíš a překročuješ rychlost. Snaž se vyhnout ostatným autám, jinak nabouráš. Grafika neni nic-moc, ale zato rychlost a akcelerace hry vás ohromí. Plnou parou vpřed.

Space Invaders - Vesmírni vetřelci – Vesmírni vetřelci anebo i zn=ame ,, včeličky " se vracejí z automatů na naše obrazovky v podobě flashe. Ponáhlejte se, protože nepřátelě vás po chvíli mohou přitlačit ke zdi.

Soap bubble - Bublinečka – Jste bublina, vznášite se, nechcete do ničeho narazit, nesmíte do ničeho narazit, a nenarazte do ničeho. Nebudete mít příležitost porozhlížet se po okolí.

Pyug – Dávejte si pozor na padajíci kameny ale když už jste ve stísněné poloze, tak jednoduše vyleťte do vzduchu a jste v bezpečí, přičemž se vám ale odečítají body.

Punching trainer - Trénink úderu – Máte za úkol trefit s vaší lítajíci rukou do plechovejch postaviček. Vyvarujte se ale strefovaním do živejch objektů. A nasbírejte co nejvíce bodů. Hodně štestí.

Poolpy hazard - Chobotničky – Tohle je velice zajímavá hra. Musíte porozmístit své chobotnice a množit je na jednom políčku tak aby váš nepřítel neměl šanci položit jeho chobotničky na nejakě políčko.

Plunk o Matic - Chyť myšáka – Taková blbina, která ale může někoho zaujat. Vaším úkolem je vytáhnout pomocí šipek růžového zajíčka, která se vám bude ale schovávat kde to jen pujde.

Plucky Snowball Bash - Sestřel tučňáka – Snaž se sestřelit tučňáky sněhovou kouli. Když netřefíš tučňáka, tak se ti odečtou body. Tak hodně štestí a ukažte, že vaše ruka je rychlejší než tučňák.

Ping pong 3D – Trochu ping-ponug nezaškodí. Za pomocí myšky se snažíte odrazit míček. Jestli ji chcete poslat dolava tak ji musíte odrazit levou části rakety. Máte na výběr 3 volby obtížnosti.

Penalti - Penalty – Střílej se svým míčem do branky a pokus se porazit nejlepšího brakáře na světe. Silu a směr udávaš tým, na jakém míste na míči jsi. Hodně štestí a vyhraj to.

Pang 2001 – V tehlě hře na vás čeká cesta plná zastávek, na kterých budete muset zničit skákajíci kuličky. Ale taky se jím musíte vyhnout, aby se vás nedotkli. Vyskoušejte a nebudete toho litovat.

Pacman Flash - Flashovej pacman – Tvým cílem je pojíst všechny kuličky a vyvarovat se nebezpečným stvůrám, které se budou snažit pŘekazit vaši cestu. Ale co když je Pacman ve Flashu. No vyskoušejte a uvidíte.

Nude Runner - Bež! Bež! – Velice jednoduchá hra, ve kterě poběhujete nazí na futbalovem hřišti, sbírate body a musíte se vyhejbat poldům co nejděle. Hodně štestí. Hra neni pro osoby mladší než 18 lět.

Newton Nightmare - Newtonova noční můra – Velicě jednoduše poňatá hra, ve které je vaším úkolem dostat vedle sebě v nejakěm směre tři nebo-li více stejných objektů. Tahle hra není na čas ale na vaši logiku.

New Car new racer - Autíčka – Skvělá hra. Můžete si zasoutežit v rychlých autách proti počítaču. Máte na výběr na 5 anebo 10 kol. Hra ma velice netradiční ovládaní, a to v podobě vaši myši.

Metaploy - Klasika - remake – Na první pohled je tahle hra bohužel nezajímavá ale když jsi ji oblíbíte, tak vás už neoustí. Musíte trefit všechny nepřátelské objekty, jinak zemřeš.

Mars massacre - masakr na marsu – Pokuste se obránit svoji základnu na Marsu a zničte nepřátelské lode, zatím co se vaši přátelé pokoušejí uniknout. Sestřelujte jenom tí lodeň, které se nepohybuji, jenom ,,nakouknou".

Mahjjong – Vyskoušejte si tuhle starodávnou hru, ve které budete na hromade doštiček hledat 2 stejné. Vaším úkolem je najít všechny dvojice v časovem limite 15 minut.

Lurve Lounge - Naplň kondóm – Tvým úkolem je naplniť kondómy, které se budou před tebou promítat. Pokus se je naplnit až po okraj, přičemž získaš více bodů. Tak pojďme si udelat miminko,

Logrunner - Posbírej co umíš – Žijete v oblasti, kde se teží dřevo a posíla se dolu po proude řeky. Váším úkolem je přeskakovat cez tohle dřevo na druhou stranou a posbírat veci, které se tam nacházejí.

Kore Karts - Šípky – Klasický autíčka. Můžete si zahrát i s přátelem. Máte na výběr 3 tratě, počet kol, hru s nepřátelem a mnoho dalších věcí. Tak hodně štestí a nenabourej.

Klax 3D – Vaším úkolem je sesbírat krychle a ukládat je do zásobníka mezerníkem tak, aby byli při sobě krychle stejné barvy. Máte na výběr 3 úrovně obtížnosti, kterě provětrají tvoji rychlost a logiku.

Kingpin Bowling - Skvělej bowling – Tahle hra je pro příznivce bowlingu. Po spuštení stlačte tlačítko GO a snažte se ho pustiť co nejblíž ku žlutímu čtverečku v ukazovátku polohy ruky. Hodně štestí.

Kingdom of Gorn - Království Gorn – Jestliže máte rádi draky a všechno, co je s tým spojeno, tak se vám tahle hra zalíbi. V ní totiž je vaŠím úkolem proletět kŕalovstvím Gorn a nenarazit do sloupů a porazit neprátelě.

Johny El Sucio – Vaším úkolem v této velice težké ale i podařene hrě je postřílet bandu padouchů, zachránit město a obyvatelé a získat slávu. Tak co, dokážete to? Hodně štestí.

Jet Packaderm - Stíhačky – Jednoduchá logicko-bojová hra, ve kterě máte za úkol projíždet se svým letounem nepřátelské území, cestou sbírat nejaké bonusy a sem-tam sestřelit nepřátelského šmejda.

Hexxagon – Výborná jednoduchá logická hra, kterou si můžete zahrát i se svým kolegem anebo kamarádem. Ve hrě umísťujete kameny, kopírovaním (zelené políčka) anebo skákáním (žluté políčka), no a na konci ich máte víc, než súper.

Happy Pill - Pilulky – Tvý pacienti jsou chorí. Cílem hry je uzdravit je speciálni pilulkou, kterou nasměruj tak aby jsi se pokusil uzdravit všechny pacienti najednou. Ale i moc zdraví škodí.

Grundo Snow Throw - Grundo házej – Tvým úkolem je házet s tvýma pomocníkama na obrovského yetiho snehově koule a snažit se aby nezasáhl on tvé přátele. Hodně štestí a užívej si koulovanou.

Gopher-it - Chcípni smrade – Hra se odohráva v podzemí a vaším cílem bude posbírat vŠechny diamanty a pak projít do dalšího level, kde budete delat to samé. Dávejte si pozor na kameny a příšery.

Goofy gopher - Goofy žrout – Posbírej všechny květy dřív, než je Goofy sní anebo než začne zapadat slunce. Je to jako na spůsob pexesa i s černým petřem. Tak hodně štestí a hejbni kostrou.

Gold Yard - Zlatej poklad – Máme tady další pěknou adventúrku odohrávajíci se v pozemných kobkách. Zbírej zlato a snaž se vyhnout nepřátelům, který nejsou nadšení tvou návštevou.

Gandy Quest - Gandyho dobrodružství – S čarodejě posbírejte všechny zlaté mince. V cestě v´ma budou bránit velcí pavouci a různe jiné stvořený, kterým se nelíbi, že jím kradete jejich pokady

Galactic Tennis - Hvězdnej tenis – Vydejte se na cestu galaxii a na každé planeťe porazte tenisového šampiona. Pokud by by vám souper byl málo, vyzvěte na souboj kamaráda/tku. Rychlost hry je podle obtížnosti.

Futbol Chapas - Futbálek – Šílene vypadajíci hra, ve které jste naprosto sám. Jenom vy a váš brankář a protí vám stojí 7 nepřátel a jejich brankář. Ukažte, že i v malem počte jste stále neporazitelnej.

Frogger - Utíkej žabáku – Pokus se dostat své žáby cez cestu a řeku až na louku. Dávej si přitom pozor aby jseš nespadnul do vody anebo pod kola šileního auta nebo náklaďáku.

Fly Eatin - Mouchy mňam – Tvým jediným úkolem je nachytat si pro svého žabáka co nejvíce much, které si pak může v klídku skonzumovat. Tak se ukažte jakej jste dobrej lapač much.

Flashtank - Tančíky – Změň uhol a silu na větru střílej z kanónu na nepřátelský tank. Ovládání je velice jednoduché, intuitivný ale jistě si tuhle hru oblíbí stovky hráčů. Hodně štestí.

Chess - Šachy – Dokážete porazit svého protivníka? Nebude to vůbec tak jednoduché, jeho pohyby jsou totiž přemyslené a nenechá vám sebemenší příležitost, kdy byste se mohli nějak výrazněji přesunout k vítězství.

Flashblox - Tetrisák – Klasickej tetris? To né. Určite to neni to stejné co jste hráli doposud. V této hrě se nachází nové prostředí, novej design, nový zvuky a mnoho dalšího. Vyskoušejte.

Egg Fighter - Vejcovojna – A je to tady. Máme tady pro Vás brutálny souboj dvou vajíček. Možnosť hrát proti počítačů, anebo druhému souperovi. Máte taky k dispozici různe bojové prostředky.

Donkey Kong - Vrať mi mou milovanou – Kdo z nás už tuhle alespoň jednou nehrál. Určite nikdo. Tahle hra je proto tak známa, Že se ocitla už i ve flashově podobě. A já jenom salutuji a říkam - skuste.

Cutie Quake - Vejcoquake – Střílet v dnešní době může už každý, tak proč né šílené vejce. V časovem limite se pokuste sestřelit co nejvíce cílů. Pokud se ale nestrefíte, body se vám odečtou.

Curveball - Ping pong jinak – Ping-Pongový stůl vyměníte za uzavřenej prostor. Míček se může odrážet od kterékoliv steny. Ale dávejte si pozor. Čim déle budete odolávat, tým rychlejší míček bude.

Crazy Shuttle - Pomoc blázen – Tvým úkolem je převězt daně osoby na určité místo za co nejlepší čas. Anebo si jen tak projíždet doprava a doleva a ničit vše, co se vám postaví do cesty.

Crash Down - Tetrisák – Nedovol aby se nádoba naplnila čtvercama, kliknutím na skupinu alespoň 3 čtverců stejně barvy títo čtverce zmiznou. Poponáhlejte se a hodně štestí.

Crab ball - Volejbal – Moře, síť, pláž, míč a volejbal v podání 2 krabů! Kdo vyhraje tento zápas? Kdo se stane šampiónem ve volejbalu? Jednoduše poňatá hra ve které přecvíčite své reflexy.

Connect 4 - Piškvorky ve štyrech – Pokládej svě kuličky dúmyslně tak, abys dosáhl toho, aby 4 tvě kuličky byli vedlě sebe buď normálně nebo-li křížem-krážem. Udělej to ale dřív, než tvůj nepřítel.

Cup Game - Sleduj – Cups Game je hazardná hra, v modifikované podobě rozšírená po celem světe. Úspech závisí na pozornosti. Musíte sledovat kuličku, kterou si dealer prohazuje z kelímku do kelímku. Tu si můžete hru zahrát jenom tak pro zábavu a nemusíte sa bét o své peniaze...

Cable capers - Káblovkár – Splň svůj úkol a vyhni se zároveň kontaktu s krokodílama! K dispozícií máš taky různe zbrane. A hejbni kostrou, utíka ti čas. Nenech se sežrát a hodně štestí.

Buster Shaw Quick Draw - Kovboji připravit – Vyzkoušejte si tuhle originálny kovbojku s revolverem v ruce, které děj se odehrává v nefalšovaném kovbojském baru! Vašeho soka musíte zasáhnout dříve než on vás a skuste trafit někdy i objekty, které vám lítají ponad hlavu.

Bug splat - Reflexy – Jste rychlej? Jo? Tak to pak nemáte ani zdáni co je rychlé. V tehle hrě váš názor poopravim. Vyskoušejte zničit švába. Potřebujete k tomu ale hodně trpělivosti.

Breakout 360 - Novej breakout – Hráli jste už nekdy breakout? Tohle je inovace tehle skvěle hry. Můžeš pohybovat myší 360 stupňů ale dávej si pozor aby ti tvá kulička nespadla. Hodně štestí.

Bomb Jack - Bombovej Jacku – Bomb Jack je hodně pěkná arkádovka, ve které si zaběháte cez 15 levelů ve kterých je vaší úlohou zozbírat všechny bomby. Dávejte si ale pozor na roboty.

Blobs Offsite - Žábak v akcii – Velice zdařilá hra, ve které máte za úkol popřeskakovať cez vaše přátelé, ale musíte to udělat tak aby na herní ploše zůstal jenom jeden. Hodně štestí.

Blast billiards - Žhavě koule – Klasickej kulečník. Pokus se odrazit všechny koule (v tomto případě bomby) do dir, dřív nežli explodují! Máte na to jenom 2 minuty neboli i méně než explodují.

Blast em! - Zničte je! – Snaž se zněškodnit co nejvíce mutantů a různych jinejch příšeř, které se budou po obrazovce potloukat rychleji jak jsi to jenom dovedete představit! Ničtě !!!

Blackjack – Zahrajte si Blackjack v tomto kasínu, kde nemůžete nic prohrát, ovšem ani vyhrát... Musíte se přiblížit počtu 21, když ale tohle číslo přesáhnete tak jste prohráli.

Be the slayer - Zabiják – Jseš jedinej na světe a právě v tomhletom okamžiku se nacházíš na hřbitově a máš za úkol udržet město. Klikej na zombíky a znič je dřív, než ony tebě.

Ballons - Balónky – Vaším úkolem je postřílet všetky balónky ale přesne do terče. Máte možnost výběru prostředí a taky si můžete vybrát den nebo noc. Skuste a jistě se vám zalíbi.

Ball girl challenge - Dobrodružství malé holčičky – Vyobrazená dívka určite dokáže udržet všechny tenisáky ve vzduchu, až do dopadu. A co vy? Dokážete to taky? Zkuste to v této "klikačce", vždyť nic za to nedáte.

Ball breaker - Pinball – Klasickej Arkanoid se skvěle vypadajícim vzhledem ve kterém je cílem zneškodniť věci, které mu budou stát v cestě a zbírat bonusy. Určite to stojí za ozkoušení.

Baffleball - Netradičnej pinball – Měli by jste vyskoušet tenhle netradične vypadajíci pinball s množstvím různých bonusů a nástrah , které vás čekají v tých nejnetradičnejších levelů.

Atomic betty - Betty ve vesmíře – Pomoz Betty projít v bezpečí cez vesmír, kteréj byl spustošen meteoritmi a různou jinou havětí. Po cestě se ti bude hodit posbírat pár bonusů, které ti velice pomůžou na tvě cestě.

Arkanoid - Arkanoid – Pamatujete si ješte ty časy, kdy jste celé dni i noci pařili hru Arkanoid? Podle mně tahle hra v tomhle světe nemá obdobu a ani konkurenci. Vyskoušejte.

Antcity - Město brouků – Neváhejte a zahrajte si tuhle skvělou hru, která slibuje velkou zábavu. Nacházíte se na střeše mrakodrapu a držíte v ruce obrovskou lupu. Nechte vyskoušet co všechno s ní dokážete.

Among the clouds - V oblacích – Vaším cílem ve hrě je udržet svůj balón co nejdéle to půjde. Vnější činitelé, které budou ovlyvňovat let jsou různe bonusy, obláčky, a mnoho dalších nástrah.

Amok madman - Anton špelec ostrostřelec – Tahle hra je určena predevším těm, kteří si rádi vyzkoušejí své znalosti ve střílení. Jedná se o prosté střílení na terče, v tomto případě na plechovky ale pod vlivem alkoholu.

Alien Terminator - Determinace brouků – Vaším úkolem je prozkoumat planetu Zem, nemůžete ale přistát dříve, než zneškodníte otravný hmyz, který se bude po čase pohybovat o hodně rychleji, než to stačíte zaregistrovat.

Air Hockey - Stolný hokej – Toto je přesně jedna z těch jednoduchých her, u kterých se zkrátka zaseknete na pěkně dlouho. Z neustálého pinkání se vám brzy zatočí hlava. Skvělé na tehle hře je tá rychlost.

Add it up - Spočítej to společně – Tahlé hra je jenom o dvou věcech. O rychlosti a matematice. Napravo se vám ukáže nejaký číslo a vaším úkolem je součtem čísel v mřížkach poskládat tuhle sumu sa určitej čas.

Abduction a Farmyard Mayhem - Útek zvířatek – Tvým úkolem je popřesouvat tvé zvířatka do vesmírne lodě ale to tak aby jse tam všechny vešli. Jestli ti to napoprvé nevyjde, tak si nelam z toho hlavu. Zkoušej a zkoušej dál.

9 ball - Kulečník – Otestujte skvělou povedenou verzi kulečníku s perfektní ovládatelností, kterou si můžete zahrát i ve dvojici proti kamarádovi nebo jenom tak ozkoušet své znalosti.

3 en Raya - Piškvorky – Chcete si drobátko po ránu přecvičit svuj mozek? Máte rádi logické flaskovky? Nebo si jen tak odpočinout při dobre logické hře? Jestli ano, tak práve tahle hra je právě pro vás.

Naughty Starleys - Paparazzi – Fotogarfie z bulváru přitahují každého. Vyzkoušejte si práci profesionálního fotografa, který má tyto fotky na starosti. Vaším úkolem je ve stanoveném časovém limitu vyfotit to nejlepší, co vám krásky ukážou, co jim kde vyklouzne. Ovšem pozor bodyguardi jsou nemilosrdní a jakmile vás při focení spatří, končíte.

Fruits de la Passion - Jednoruký bandita – V kasinu vás potká vnadná Irina, která by vám ráda dnes večer dělala společnost. Dokonce za každých 100$, které ji dáte, si sundá určitou část svého oblečení. Chcete-li si tedy večer zpříjemnit, bude vám to umožněno, chce to jen trochu trpělivosti, Irina už čeká!

Debbie Doll Dress Up - Oblečte Debbie – 3D hra ve stylu oblíkaček, kdy můžete měnit nejen typ oblečení, ale také barvu. Určitě vás zajímá, jak vaše modelka vypadá za všech stran, což vám 3D pohled umožní, stačí jen otočit. Tak do toho, vyberte správnou blůzku, podprsenku, kalhoty a sukýnku tak, aby to slečně co nejvíce slušelo!

The Jungle Blonde - Betty v džungli – Brickhouse Betty tentorkáte jako žena džungle, kde si lítá na liáně sem a tam, ale jen do chvíle, než ji spatří Tarzan. Žen je v lese málo a tak se po ni vrhne a pak si oba užívají v akrobatických pozicích. Tarzan je sice opravdový můž, ale moc dlouho nevydrží. Kdo si přijde pro svlečenou blondýnku poté?

The Easter Blonde - Betty a velikonoce – Jsou velikonoce a bloncka Betty potká velikonočního králíčka s košíčem plných vajíček. Najde králíček v košíku také něco pro Betty? Velice rád by ji našel něco opravdu speciálního a také dostal nápad. Betty má velice šikovnou pusinku a nenechá se dlouho pobízet.

Naughty Doctor - Očařka – Chlapík moc nevidí, tak jde k doktorce. Ta zjišťuje jeho stav a když nic nepomáhá, napadne ji geniální způsob, jak zlepšit pacientův zrak. Kdyby takové byly i doktory a sestřičky ve skutečnosti, byly by v ordinacích asi hodně dlouhé fronty.

Sweet Anais - Uspokojte Anais – Anais je vaše dívka, tak co byste neudělali pro její uspokojení? Musíte si dát pozor na to, abyste nevystříkli dříve, než ona bude v orgasmíku, jinak jste skončili. Hledejte ta správná místa, aby si postupně s vaší pomocí sundala sukni a bílé kalhoty poté rychle zvylhly.

The Irish Blonde - Betty v Irsku – Betty dělá číšnici v irské hospůdce, kde jsou jako vždy všichni aktéři. Na koho se tentokráte usměje štěstí a ochutná slast rozkoše s Betty? Ke slovu přichází skřítek plnící 3 ta nejtajnější přání a Betty se rychle vyplní. Na co asi může tato svůdná, věčně nadržená blondýnka myslet?

Betty Flash - Svíkání Betty – Blondýnka Betty s velkými ňadry a částečně vyholeným rozkrokem tentokráte čeká na vás, aby vám ukázala vše jak poroučíte. Nebudete tedy tentokráte sledovat staříky a mladíky honící se za tím jediným, Betty tu bude jen pro vás a tak najděte místo, kdy vám Betty ukáže vše, ne jen polovinu.

Library Meeting - Milování v knihovně – V knihovně se objevila nová, mladá sexy knihovnice a tak tu trávíš více času jen kvůli ní. Dneska jsi si půjčil erotické povídky a zkoušíš ji trochu poznat. Už tu nikdo není a tak máte čas jen sami pro sebe. Nežné dotyky ji jistě nahžhaví a pořádná masáž jejích ňader ji přivede k nadrženosti, takže pak bude chtít už jen to jediné, to, po čem toužíš i ty.

Playful Secretary - Hravá sekretářka Austin – Austin je sekretářka, která má asi často problém s počítačem, takže často žádá o pomoc svého šéfa. Vy jste však pochopili, že po vás nechce jen pomoc, ale také nejspíše něco více. Je po práci a tak je čas na zábavu, zábavu tu nejpříjemnější. Užívejte si co nejdéle a tak musíte kontrolovat svoji ejakulaci.

Blowup Doll - Nafukovací panna – Nadržený chlapík si přinese do hotelového pokojíku kufřík a vněm nafukovací pannu. Užívá si s růžovou, blonďatou kráskou, v tom ale do pokoje vtrhne kdosi s pistolí v ruce. Určitě pohopíte, kdo to je.

Snow Ball - Snehově koule – Ovládej snehovou kouli z kopce a udrž ju co nejdéle na snehu. Koule se kutáli dolu svahem a neustále se zvečšuje jeji obsah. Snaž se vyhnout překážkam.

Turkey Target - Cíl slepice – Skvěla hra. Jsou Vánoce a slepice se snaží utéct z jídelního lístku místnych obyvatelů. Zachraň slepice z hrozíci záhuby a pomož jim k cestě za slobodou.

Tim-Ball Pinball - Pinball – Tim Henman hraje stolný pinbal. Jednoduché pravidlá, dosáhni co největší skóre a odošli ho do světověho žebříčka. Ukaž, že ty jsi ten nejlepší hráč pinballu.

The Day The Office Melted - Chaos v kanceláři – Hrej za hlavnýho hrdinu, Mr. HeadBustera, a zastav zlou čarodejnici, Ms. Dee Hydration, před roztaveným kanceláři. Graficky velmi pěkne spracovaná hra.

Suzi says - Suzi říka – Stláčej na přístroje, které Suzi vysloví. Čím rychleji naň klikneš, tým víc bodů dostaneš. Ak klikneš na nesprávnej přístroj, automaticky se ti odečtou body.

Sunshine Shopaholic - Šílené nakupování – Pozbírej všechny dizajnérske prostředky na tvoji karieru a pokus se aby te nedostihli tví nepřátelé. Na začátku hry si můžeš vybrát, jestli budeš hrát za ženu nebo muže.

Spy a solution - Tajné řešení – Pomoz Barrymu uzavřet 20 dohod v různych levelech, přičemž se vaše obtížnosť stále zvyšuje a pomoz mu tak udržet si prácu v tehle retro-platformové hře.

Red Lead - Rudej nos – Tahle hra je tak primitívna, že ji pochopí každý. Vaším jediným úkolem je províst červené kuličky zprava doleva, jelikož po chvilce budou přibívat kuličky.

Pimp my sleigh - Vytuň mé saně – Změn si své saně do vzhledu, který tobě vyhovuje. Máš na výběr velké množství vylepšení. Pak se svými saněmi sjeď svah a udrž se na dráze co nejdíl až do konce.

Muck about with Cupid and Fate - Kupido – Pomoz Kupidovi pozbírat hrací konzoly, pivo a hamburgery, které mu pomůžou dostat se do té správne agonie. Velice zajímava až zvrácená online hra s výtečným hlavným hrdiněm.

Chimney Challenge - Santa v komíne – Jste nepřítelem Santu a právě jste zjistili, že je ve vašem domě a tak se ho snažíte zničít. Čas vám utíka hodně rychle a tak se snažte zněškodniť co nejvíce.

How does your garden grow - Jak raste záhrada – Postav si svoji vlastní záhradu krok za krokem a dokaž, že ty jsi ten pravej. Velice pěkně graficky spracovaně a množství stráveného času pri tehlé online hrě.

Energy champions - Recyklace – Pozbírej recyklovanej odpad, který vám zhazuji pracovníci společnosti, do správnejch košů. Ale dávej si pozor, protože tyhle koše na recyklaci se pořád zvětšují.

Barcode Bedlam - Chaos s čárovým kódem – Seskenujte správne předměty, které se vám ukážou na nekolik sekund, za určitý čas. Děj se odehráva v obchode na různych místach s různymi nepřátelmi.

Avenue of Death - Ulice smrti – Pomoz Bondovi dostat se cez různe překážky a různe stvoření a dostaň se z Ulice smrti. Tahle hra obsahuje 6 levelov, v každém leveli máte jiné ovládaní.

Ask the Spirits 2 - Duše 2 – Komunikuj s mrtvýma ale dávej si pozor na to, co se koho ptáš. Jsem jsi jist, že nechceš skončit na tom jistém místě jako nemŕtvy. Hodně štestí a strachu.

Yellow Out - Žlutá ven – Princípem hry je dostat žluté auto ven za pomocí logického posouvaní různych aut a kamionú. Tahle rozsáhla hra obsahuje pres neuvěřitelných 60 levelu.

Wakeboarding - Surfování – Jestli milujete sufování, moře, slunce a vodu, tak si tuhle hru jistotně oblíbite, protože v ní nejde o nic jiného, než o surfování a můžete dělat různe triky.

Virtual Cop - Staňte se policajtem – Staňte se na jeden den policajtem Los Angeles-ké policie a dostaňte spátky budovy pod nadvládou rebelů, který jsou po zuby ozbrojenej a budou bojovat ze všech sil.

Twiddle Stix - Opatrně, helikoptéra – Dostaňte velice opatrně svoji helikoptéru na předem určené místo, přičemž se nesmíte ničeho dotknout, jinak přicházite o životy. Při hraní vás bude sprovázet velice příjemna hudba.

Turbo Spirit - Motorky – Dostante se na konec dráhy dřive než vaši soupěri a dávejte si pozor, aby jste nespadnul z cesty. A musíte si švihnout, protože na každej kontrolný bod máte jenom 30 sekúnd.

Tip and Run - Znič a běž – Jste opuštenej jako kůl v plote v labyrinte. Musíte se dostat ven cez různe překážky, sbírat po ceste různe bonusy, přesouvat objekty a ješte vás tlačí i čas. Hodne štestí.

Pharaophs Tomb - Hrobka císaře – V tehle rozsáhle hře, která má 33 místností, se určite zapotíte, protože budete muset vyřešit různe zapeklitosti, bojovat s nepřátelskými mumiemi a sbírat zlato.

TetriX - Remake tetrisu – Určite každý človek na naší planěte si alespoň jednou zahrál tetris. Ale nekoho to možná po čase chytlo a nedokázal s tým přestat. Tahle hra se liší jenom tým, že je v 3D grafice.

Super Headers - Supr hlavičky – Úkolem hry je dostat co nejvíce futbalovejch míču do branky, přičemž se rychlost hry pomaloučky stupňuje a míču pomaly ale jistě přibíva čoraz více. Hodne štestí.

Starship seven - 7 hvězdnych lodí – Princípem hry je dostat se s vaší létajícim talířem do modrejch bublin, přičemž sbírejte po ceste různe bonusy jak např. palivo, životy atd. A nerozmlaťte se cestou.

Stan skates - Skejtr Stan – Jste fanda skateboardu? Máte doma alespoň jeden? Jestli ano, tak si oblíbite i tuhle hru, jelikož vaším jediným cílem je přeskakovat různorodé překážky.

Snake - Háďa – Pěkne graficky spracovaná hra na motívu háďa ale ve 3D grafice. Musíte se vyhnout různym překážkam napr. voda, mosty atd. ale taky sbírejte různe bonusy.

Smashing - Znič to – Velice pekně spracovanej breaker s překrásnou grafikou. Princípem tehle hry je odrážet míček od plošiny a zároveň ním ničit kocečky a získavat různe bonusy.

Shove it - Dej to tam – Tvým úkolem je ovládat chlupáče, který musí posouvat modré kameny na žluté políčka, ale buď velmi opatrnej, protože ti čas utíka velice rychle, tak si pohni.

Shootin Hoops - Basketbal – Další klasickej basketbal, ale v tomhleto jste úplne sám. Musíte se dostat do útočného pole a tam pak se snažte trafit přesne do koše, přičemž se vám připočítají body.

Samurai Warrior - Samurej – Pěkná klasická mlátička, ve které musíte svého nepřítele porazit za určitej časovej limit, ale dávejte si pozor, aby vám váš soupěr nesebral hodne života.

Rural Racer - Přeteky na dědine – Ďalší velice pěkne graficky spracovaná hra. Pocíťte silu, vůni motora a krásy auta. Máte možnost zahrat si i ve dvojici, takže ani váš kámoš sedíci vedle vás nebude ošidení.

Rugby - Americkej futbal – Vaším úkolem je jenom zamířit na místo, kam chcete kopnout a už jenom, usměrnit střelu za pomoci různych ukazatelů, přičemž máte tři životy, kdyby se něco nepodařilo.

Rigelian Hotshots - Hvězda padá – Hvězda padá. Ale proč padá dolu jeskyni? To je teďkom jedno, protože vy máte za úkol dosáhnout úplne dno, ničit po ceste králiky a snažit se, aby jste se nekde nezdržel.

Red Beard - Rudé vousy – Vyskoušejte si zahrát za tohodle trpajzlíka s rudými vousema, který se musí dostat na konec mise, přičemž musí sesbírat všetky klíče a nesmí ho pohltit voda.

Punk machine - Stroj na punk – Velmi zajímavá hudobná hra, ve které si jenom tak pro sebe mixujete různou spleť zvuků s punkovým žánrem. Vyskoušejte a uvidíte, co zajímavého vám pak vyjde.

Pipemania - Zábava s potrubím – Princípem hry je poskladat cestu, cez kterou půjde voda. Musíte bejt ale dost šikovnej, protože v opačnem případe vám voda vyteče z potrubí a nastane chaos.

Pingu Sports - Zasportujte si s tučňákem – Klasickej breaker, ve kterém máte namísto míčku tučňáka, se kterým se snažíte zničit kostky ľadu. Něco na spůsob yetiho. Graficky to neni dobře spracované, ale někoho možná pobaví.

Penguin Shoot - Odpál tučňáka – Dost známa hra, ve které máte za úkol odpálit tučňáka, který seskočí z útesu, co nejdále a když pokoříte světový rekord, tak sa vaše skóre započíta do světového žebříčka.

Penguin Push - Tlač tučňáků – Vaším úkolem je s tučňákem posouvat kameny na určité místa. Do tvého skóre se započítavají i kroky, ale dávejte si pozor, protože vám čas utíka a hodne ho nemáte.

Park Soccer - Futbal v parku – Jednoduchá hra, ve které máte za úlohu odrážat míč tak aby nespadnul na zem a taky sbírat penízky, které sú rozmístnené po ploche. Hodne šťestí a dávejte si pozor aby vám nespdnul.

Panik in Chocoland - Panik v čokoládovny – Ďábelskej červenej stroj má pod nadvládou továreň na výrobu čokolády. Náš hrdina, Panik, má za úlohu dostat továren spátky a porazit nepřátelský stroj.

Net Blazer - Střelba na koš – Jste basketbalista s afrem a ukažte všem, co je ve vás. Máte 7 pokusov, takže se snažte dosáhnout co nejlepší skóre, které si pak budete moci porovnat s ostatnými.

Monkey Spank - Udeř opici – Odpálte co nejdále nafukovací opici a uvidíte dosah odpalu. Velmi pěkná hudba a velice jednoduché ovládaní. Stačí uchopit rukavici a rychlým pohybem odpálit opici.

Mission Mars - Mise na Marsu – Vaším jediným úkolem je za co nejlepší skóre zničit budovy určitého města. SPACE stříliš, bohužel nemůžeš ovládat pohyb talířu což je velká škoda.

MiniPutt - Minigolf – Jednoduše spracovanej minigolfík, ve kterem musíte dostat míček do jamky za určitý počet zásahu. Hru budete hrát hodne dlouho, protože má přibližne 20 kol.

Little Rocketman - Malej kozmonaut – Velice dobrá skákačka, ve které se máte jednoduše dostat na určité místa. Ale jak? Nebojte se, váš kozmonaut má speciální boty díky kterým se dostanete na jinak nepřístupné místa.

KitShoot - Zastřelte kočky – Tahle hra přecvičí vaše reflexy a trpělivost. Musíte zastřelit co nejvíce koček, které vám poletují sem a tam. Tak se ukažte jakej jste rychlej a hbitej?

Chicken - Kuře na ceste – Kuře na dálnici. Zajímavá kombinace. Vaším jediným úkolem je projít cez cestu, posbírat červíky a pak se dostat na cílové místo cez různe překážky: autá, voda atd.

HomeRun - Nespadni! – Už jse vám stalo, Že jste si trocha více přihnul a pak jste měly problém dostat se domu. Tahle hra vás na to připraví na nečisto. Ale dávejte si pozor. Od 60 metrů je to už hodně těžké.

Gyroball - Kutálej se kuličko – Vaším cílem v této hře je dostat se s kuličkou na konec urovně bez toho aby jste vypadli z dráhy, nebo ztratíte život. Hra obsahuje 8 levelov a množství různych překážek.

Gravity - Gravitace – Ocitli jste se se svým mimozemšťankem na měsíci a máte za úkol dostat se na určité místo. Máte to ale těžší kvůli rychle ubíhajícimu času a různym překážkam.

Golden Arrow 2 - Zlatej luk – Máte rádi Robina Hooda nebo Williama Tella? Pokud ano, tak jsi tuhle hru určite zalíbite. Vytáhnete luk a šípy a vyskoušejte svůj bystrozrakej zrak na různych lokacích?

Flashman - Nástupce pac-mana – Asi jedna z nejznámějších her, které by ste nemeli nechat bez povšímnutí. Ovládaní je velice jednoduché. Ale doporučoval bych, aby jste si ve hře svůj další pohyb raději přemyslel.

Flashludo - Člověče, nezlob se! – Klasická hra, kterou zná každej. Jestli si chcete zahrát tuhle hru tak se připravte, že vaši protivníci nejsou žádné bábovky. Změřte si své síly a skušenosti s počítačem.

Rest Zone - Proud – Jednoduše spracovaná ale velice obtížna i když má jenom jeden level. Váš hlavný hrdina se musí velice opatrně dostat na konec bez toho aby jste se čehokoli dotknul.

F1 - Formule F1 – Po čase konečne nejaká závodní hra, s výběrem 4 lokácii - Šanghai, Indianopolis, Silverstone a Magny Cours. Hru si můžete zahrát i se svým kamarádem.

Euro Headers 2004 - Euro futbal – Velice zajímavý futbálek, princípem hry je jenom udržet loptu co nejdále od vás. hra obsahuje trénink a turnaj pro jednoho hráče s rozmanitým výběrem mužstva.

Dino Drop - Líheň draků – Velice jednoduchá hra, ve které musíte dostat 3 dračí vejce do sudé nebo liché polohy, aby pak zmizeli. Jistotne si tuhle hru oblíbite tak jak jsem jsi ji já oblíbil.

Cobe Buster - Znič kocečky – Jednoduchá hra, ve které musíte posloupností zničit všetky kocky, anebo musíte dosáhnout nejlepší skóre, které si můžete porovnat s ostatnými v celosvětovým řebríčku.

Crazy monkeys - Šílene opičáky – Opičky jse nudili a tak jsi vymysleli novou hru. Tentokrát ale hodně netradičnou. Jedna opička stojí dole a druhou odráži a ta musí sesbírat co nejvíce kokosu.

Crazy Cow - Bláznive krávy – Jestli jste vegetarián, tak vám tuhle hru nedoporučuji. Protože v tehleté hrě musíte porazit co nejvíce krav, které pak skončí na vašem jídelním lístku.

Collapse - Kuličky – Zase další kuličky, ale tentokrát o hodně lépe spracované graficky s velice pěkným prostředím. Dosáhnite nejlepší skóre a porovnejte si ho s celým světem.

Canyon Glider - Kluzák nad kaňonem – Vaším úkolem je jednoduše dojít po spuštění kluzákem z kaňona až na samej konec, nebo vydržet co nejdíl. Po ceste vás ale čekají různe překážky napr. ptáci, skáli atd.

Cannon Blast - Pirátske kanóny – Jste pirátem kapitánske lodi, která získala velký poklad, ale i vaši nepřátele mají o ten poklad zájem. A tak vám nezůstáva nic jiné, než je potopit vašimy kanonama.

Bush Royal Rampage - Královná se samopalem – Už jste videli královnu Anglicka, která se prochádza po městečku se samopalem a poráží teroristy? Jestli ne, tak vám doporučuji tuhle skvěle spracovanou hru.

Bunch - Kuličky – Takouhle hru jste už určite hráli. Princípem tehle hry je poukládat co nejvíce kuliček rovnaké barvy, aby pak zmizli. Hra má různe obtížnosti a taky trénink.

Bubblewrap - Puknete bubliny – Jestli jste v práci, ve škole, nebo jsi jen tak sedíte v domácim pohodlí a nudíte se, tak jsi tuhle hru oblíbite. Vaším jednoduchým úkolem je puknout všechny bubliny - hra na odreagování.

Bubble Trouble - Problémy s bublinama – Velice dobře spracovaná hra, která má ve světe velkou oblibu. Vaším úkolem je zničit bubliny, které vám poletují nad hlavou, ale nesmejí se vás dotknout. Taky hra pro více hráču.

Brainiac - Remake Puzzle – Věříte v nadprirozené věci? Věříte v UFO? Jestli ano, tak potom vás tohle puzzle přesvědčí o pravde v mimozemšťani. Ale ten konec je nejlepší - tajné posolství.

Bowling - Bowling s kámošem – Zahrajte si tenhle hrozně známy bowling, ve kterém máte za úkol shodit více kuželek než váš soupěr. Jestli si ho chcete zahrát jenom tak ze srandy, tak si můžete zahrát s kámošem.

Boom-Boom Tennis - Nespadni! – Velice jednoduchá hra, ve které nesmíte dopustit aby míč nepadnul na vašem poli na zem, ale zároveň se snažite, aby spadnul na nepřátelovo pole. Můžete si zahrát i s kamarádem.

Blobwars - Vojna kvapek – Cílem tehle hry je obsadit větší území s kvapkou určité farby a předbehnout tak nepřítele. Nepřítel vám může ale proměnit vaše území na jeho. Tuhle hru si můžete zahrat i ve dvojici.

Beach Tennis - Tennis na pláži – Jak už název napovída, jedná se o tenis s krásnymi dívkami na pláži. Máte na výběr obtížnost, kterou pocítite už ve hrě, při které se hodně zapotíte .

Battleships - Potopte loďky – Jestli jste fanda her, ve kterých máte za úkol potopit všechny nepřatelské lodě a ponorky, tak si jistotne oblíbite tuhle hru. Spracovány je opravdu na úrovni.

Battle Pong - Remake Pong – Myslíte, že vás už nemůže překvapit pong? Tak to jste na omylu. Tahle online hříčka vás o tom přesvědčí. Ovládaní je prosté - dohora nebo dole. A máte taky možnost nasbírat různe zbraně.

Barcode yourself - Váš čárový kód – Zajíma vás, co znamenají čárové kódy? Hledáte v nich tajemné poselství? Nezoufejte. Tady je jednoduché vysvětlení. Ale potřebujete zadat přitom své základné údaje.

Alpha Bravo Charlie - ABC – Vrtulníkem se snažíte dostat na určené místo a vyzvednout své pasažéry z nepřístupného místa. Ale. Ale v ceste vám bráni různé překážky napr. stromy, skály, teroristi atd.

Alien Invasion 2 - Invaze mimozemšťanů – Poměrne jednoduše vypadajíci hra s velice rýchlym průbehem v ní. Jenom ničíte vše, co se vám postaví do cesty a snažíte se vyhnout nepřátelským střelám.

Alien Clones - Klony útočí – Vaším úkolem v tehle hre je udržet se na obrazovce a nenechat se stáhnout z ní, v opačnem případe prohrajete. Svých nepřátel se můžete zbavit zničením ich procesoru.

Alien Attack - Útok mimozemšťanu – Musíte ochránit svou základnu za pomoci speciálně upraveného dela, které dokáže sestřelit mimozemské lodě. Po chvilce začnou nepřátele přibývat, takže si dejte pozor.

AirWolf - Vlci v oblacích – Velmi zajímavě spracovaná hra, ve které bojujete proti nepřátelským helikoptéram a snažíte se přežít co nejdíl. Nepřítel je ale čoraz chytřejší a rychlejší.

3D Worm - Červík – Určite poznáte hadíka. A tady máme jeho remake v podobe červíka a k tomu v 3D prostředí. Mně osobně se hlavně zalíbilo to grafické spracování. Doporučuji.

Sofa Bash - Znič pohovku – Vem jednu ze zbraní a znič za 30 sekund celou pohovku. Máš na výber ku příkladu: boxovací rukavice, kladivo, sekeru a množstvo dalších velice účinných věcí.

Billiards - Kulečník – Klasickej kulečník, ve kterém si zahrajete buď proti počítači. A jestli si chcete zahrát ve dvojici, tak se nebojte. I tady máte šanci zahrát si s kámošem.

Color Vision Test - Jste barvoslepej? – V tomhleto teste jsi můžete zjistiť, jestli jste barvoslepý. Jesli dopadne negativně, tak naštivte svého optika. A nakonec vás čeká menší překvápko. Ale pozor na srdečný infarkt.

Pootin Paul - Šikula Paul – Poznáte Paula? Ne. Ale měli by jste, protože tenhle típek má vždy neco za ušima a v tomhle případě si chce užít srandu na gambleri při kasíne. Kuknite a jistotně se zabavíte.

Homer Emotion - Emoce Homera Simpsna – Pohrejte se s emocemi Homera Simpsona a uvidíte, jaké emoce dokáže Homer zahrat. Kopec srandy a humorných zvuků, které jsou touto postavičkou typické. Vřele doporučuji.

The Lost Vikings - Stateční vikingové – Super hra. Vaším úkolem je s partii dalších 3 vikingů projít cez různe levely ve kterých na vás čeká množství překážek. Každý viking má svou osobitou schopnost.

Territory war - Bitva o území – Tahle hra je velmi podobná hre Worms. Tu se ale stretnou panďuláci a ne červíci. Samozrejme i v tehle hre máte mnoho zbraní ale i vylepšení. Vyskoušejte.

Armed Invasion - Ozbrojená invaze – Ochráň svou základnu před útokmi nepřátelskych vojsk. Vylepšuj si kanón a kupuj dalšie kanony. Ale pozor. Po čase začnete byt závislý na tehle hre tak jak já.

Dice Mogul - Boháčem díky kostce – Zajímavá hra. Cílem tehle hry je nakupovat pozemky a stavat na nich domy. Jestli na tvůj pozemek vkročí cizí figurka, tak ti tvůj soupeř zaplatí poplatek.

Extreme Heli Boarding - Extrémny snowboarding – Tady se spusť ze svahu, dělej triky a nezapomeň sbírat hvězdičky co přidávají čas. Kolik bodú dokážeš nasbírat? Dostaň se do světové tabulky a ukaž všem jaký jsi dobrý.

Stuntmania – Chcete si vyzkoušet jaké to je létat na motorce, skákat přes auta a autobusy, provádět ve vzduchu neuvěřitelné kousky s vaším strojem? Pak jste na správné adrese. Kolik bodu za vše obrátky a efekty získáte? Jedte nato a ukazte ze vy ste ten nejlepší!

Sewer Skater - Skejter ve stoce – Naskoč na skateboard a udělej triky za čo nejvíc bodů pro postup do dalšího levelu. Pokud se vám to povede postupujete dál, v opačném případě vás čeká koupel v splaškách.

Football - Fotbal – Stolný futbal, zábavná hra už jenom pro to, že je tak originálna a neuvěřitelne jednoduchá. A jestli se váš kamarád nudí tak si můžete zahrát i s ním.

Freaky fun - Šílená zábava – Super šíleně zábavná hra. Obsahuje celkově 25 levelov, které ale za chvíli dohrajete. Graficky velmi pěkne spracované, hlavne tví nepřátelé a prostředí.

Nightmare Kingdom - Příšerné království – Pěkná, graficky nepríliš náročně spracovaná, hororová hra. Zaujala mně hlavně nenáročnost tehleté hry. Ani ovládaní neni komplikované. Koněc je ale nejzajímavější.

Snowy - Sněžný – Máte rádi lední medvědy? Tak potom vás tahle hra nadchne, protože máte za úkol procházet různymi levelami a zbíráte body. Graficky a rozmanitosti je tahle hra na velice vysoké úrovni.

Grid 16 - 16 mřížek – Tahle hra mně moc nadchla. Jde v ní vlastne o postreh a rýchlou reakci. Hra se skláda se 16 miniher, pričemž budete hrát pořád rychleji a rychleji. Tahle hra přeskouší vaši rychlost.

Seduce Cute Babe - Svádění rozkošné ženy – Je to tady. Holka vašich snů se právě přistěhovala do vedlejších dveří. Zaklepete a před vámi stojí - okouzlující bruneta s krásnými plnými ňadry. První slovo rozhodne, zda vás pozve dál. Poté rychle uklidit blůzku a sukni, aby vás pěkně vysála. Několik hraček, ji nažhaví, pak to už jen bude čekat až jí to pěkně uděláte a užívat si oboustraného orgasmu.

French Maid Strip Blackjack - Francouzská služka - svlékací oko – Hrajete blackjack, známé oko, cílem je co nejvíce se přiblížit číslu 21, ale hlavně nepřekročit. Tentokráte se vaším soupeřem francouzská služka. Když prohraje, předvede vám malý striptízek, pokud vyhraje, opět se obleče. Pokud se vám ji podaří svléknout úplně, dočkáte se velké odměny. Kouká na vás, chce vás!

Gangster Strip Blackjack - Svlíkací oko – Hrajete blackjack, známé oko, cílem je co nejvíce se přiblížit číslu 21, ale hlavně nepřekročit. Když vyhrajete, kozatá gangsterovská ženská se trochu poodhlalí, pokud prohrajte, zase si na sebe něco vezme. Slívkejte, až bude nahá, pak už bude celá jen a jen vaše. Tak na co ještě čekáte, nevidíte, jak se jí to tam krásně houpe?

Don't wake her - Nevzbuď ji – Vaše přítelkyně si spinká v postýlce a jako vždy vás rajcuje. Celej nadrženej chceš nějakou akcičku, takže opatrně se k ní dostaňte, svlékněte, pohrajte si a udělejte ji to. Buďte ale velice něžný a opatrný, hlavně ji nevzbuďte! Připravte tak krásné, vzrušené a toužebné probuzení spící krásky, která pak bude chtít jen jedno.

Strip Crossing Cups - Svlékací hra s kelímky – Pozorně sledujte míček a kelímek pod kterým míček je. Podaří-li se vám odhalit správnou pozici míčku, vnadná modrooká blondýna se vám o trochu poodhalí. Obtížnost samozřejmě poroste a vaše oči se budou moci kochat pohledem na pevné tělíčko. Máte-li dobrý postřeh, brzy bude blondýnka ležet na stole celá nahá a jen vaše.

Willow the Schoolgirl - Školačka Willow – U zdi stojí Willow a čeká na vás. Nejprve ji svlékněte, pak si hrajte s jejím mladým nedočkavým tělíčkema až ji přivedete k orgasmu. Velice důležitá je předehra, navíc ji nesmíte nudit, takže sledujte její reakce. Začněte na tvářičce nebo hlazením ruky a dál už to jistě půjde samo. Odměna vás nemine!

Minipool 3 - Mini kulečník 3 – Vykliďte hrací stůl před uplynutím času a postoupíte tak do dalšího levelu této kulečníkové hry. Jde o třetí verzi, která vám ukazuje kam úder povede a také umožňuje nastavit sílu úderu tága. Číslo na koulích vynásobené deseti ukazuje počet zbývajících sekund do konce kola. Pozor na růžovou, na které je číslo nejmenší!

Horny Schoolgirl - Nadržená školačka – Ta nejžhavější studentka ze třídy dostala 5tu v pololetí a ráda by věděla, zda je nějaký způsob, jak si známku vylepšit. Její pohled i obleček vám jistě napoví, co má na mysli. Známku ji vylepšíte a bude i ráda, když si s ní pohrajete a dotáhnete vaši milou schůzku do konce.

Sex Super Star - Sexuální superhvězda – Nad vámi sedí prsatá porno hvězda, která je mistryní kamasůtry. Dokáže souložit v neuvěžitelných polohách a právem ji tak náleží přezdívka sexuální superhvězdy. Zasunuto už máte, tak jen do toho, netrpělivě čeká až se uděláte.

Aisha blowjob - Kouření od Aishy – Velice jednoduchá hra pro uspokojení. Vidíte akorát své ztopořené mužství a zrzavou krásku čekající na vaše povely, jak vám ho má vykouřit. Je jen na vás, za jak dlouho se a kam uděláte, její pusinka na vás už netrpělivě čeká.

Sensual Experiment - Erotický test – Dvě studentky sedí na posteli ve svém pokoji a koukají na film. Blondýnka je chtivá, vynalézavá, má ráda uspokojování nejen sama sebe, ale ráda by dopřála několik orgasmů i své kamarádce brunetce a zasvětila ji do tajů lesbického sexu. Musí však postupovat velice opatrně a nežně, jinak se brunetka naštve a je konec.

Really Hot Sand 2 - Opravdu žhavá pláž 2 – Pokračování prvního dílu, kdy mu ho zásluhou za snahu přítelkyně vykouřila. Nyní si chce užívat sluníčka, ale jeho přítelkyně je však ještě více rozpálená, nadržená a chce více. Jste v roli ženy která chce skutečný sex a musí pro to tedy udělat maximum. Pokud jste dostateně šikovní, jistě se vám to podaří.

Charlie Fuck to the Future - Charlie a cestování časem – Naše sexbomba Charlie tentokáte ve snímku parodujícího cestování časem. Jelikož je takhle blondýnka s velkejma kozama stále nadržená, tak si ráda a neustále užívá vzrušující soulože s kýmkoli a bez rozdílu. Jaké to bude se speciální sexuální laboratoři?

Really Hot Sand 1 - Opravdu žhavá pláž – Jste na pláži se svou přítelkyní a užíváte si sluníčka. Vy byste si ale rádi užili také chvíli plnou vzrušujícího sexu. Zkuste navnadit ležící ženu masážemi, doteky a pomocí předmětů okolo (opalovací krém v tašce) aby i ona začala chtít to jediné a celá nadržená vás i sebe plně uspokojila.

Horny Afternoon - Odpoledne plné vzrušení – Hlavní postavou je Wendy, hanbatá školačka. Místo aby se vzdélávala, myslí na sex! Vaším cílem je ji pomoci, takže klikejte (a následně držte tl. myši) na správná místa ve správném pořadí a pomozte nadržené dívence dosáhnout orgasmu. Dávejte však pozor na chůvu, jakmile na vás promluví, musíte vše vrátit do pořádku. V druhé části bude pomáhat v uspokojování i učitel na piáno. A co vy? Dovedete ji k touženému vyvrcholení?

Big Wet Boobs - Velké kozy a morká trička – Miřte a házejte balónky na vykukující ženy s obrovskými naďry. Žádná z žen nemá podprsenku takže tričko se po zasažení stává průhledné a vše je vystaveno vaším očím. Miřte dobře ať je každá pěkně vlhká, to je přeci cílem. Když se moc zadíváte dívka zmizí a to se vám nesmí stát více jak 5x!

Busty Plentora - Prsatá Plenora – Plentora je nadržená kočka z bohaté čtvrti. Má strašně ráda sex, takže ji svlečte, robertkem prozkoumejte její tuhou broskvičku a pohrajte si s jejími obrovskými ňadry. Tak kolikrát ji uděláte?

Jessica Dress Up - Oblékání Jessicy – Jessica se připravuje na rande a potřebuje pomoci s výběrem oblečení. Nejedná se však o obyčejné rande a Jessica vám bude vděčná i za další služby než jen její svlečení.

In Bed With Emma - V posteli s Emmou – Emma probuzená uprostřed noci s vlhkou a šťavnatou jeskyňkou. Celá nadržená čeká na vás a půlnoční sexíček. Tak na co ještě čekáte? Udělejte si několika způsoby, její vzdechy vám řeknou více.

Strip Sexy Pirate - Sexy pirátka – Pokud se budete chtít pokochat více a více obnaženým tělěm překrásné pirátky, budete se muset velice dobře a bezchybně strefovat do projíždějích lodí. Jak jde dolů korzet, rukavičky, pásek, blůzka a další kusy oblečku vnadné spolucestující na palubě, zvedá se obtížnost.

Radegast Birell Dakar – Projíždíte pouští ve voze Radegast Birell a snažíte se neumřít žízní. Sbíráte nápoje, hlavně plechovky nealkoholického piva. Ostatní nápoje jsou alkoholické a zvyšují vám hladinu alkoholu v krvi a tím i ovladatelnost vozu.

Charlie Happy Dayz - Šťastné dny – Dnešní příběh s Charlie začíná v jednom baru, kam přijíždí frajer s velkou boulí v kalhotech a pak už jde všechno rychle.

Braap! Braap! – Motorkářská hra se špičkovou 3D grafikou. Před závodem si upravíte jezdce - pohlaví, barva dresu a motorky. Poté je již vše jen na vás.

Downhill Jam - Skate game – Troufáte si na jízdu na skateboardu podél cesty Downhillu bez toho aniž byste do čehokoli narazili a dorazili tak bezpečně do cíle? Tento propracovaný, realistický a dobře ovladatelný 3D skateboarding vám tuto možnost přináší. Skákejte, sbírejte bonusy, jeďte co nejrychleji a hlavně si užívejte jízdy.

Formula Fog – Jedna trať, výběr ze dvou vozů - F1 nebo Nascar. Bude v cíli jako první?

Risky Whisky – V co nejkratším čase máte dovézt bednu s co nejméně rozbytými flaškami whisky do skladiště. Cestou sbíráte zátky. Pozor ať vám krabice na korbě zběsilou jízdou nevypadne.

Quad Racer – 3D Jízda se čtyřkolkou. Na začátku hry si vyberete barvičku dle svého přání a pak už jen jezdíte a užíváte.

Runner – Runner je celkem solidně zpracovaná závodní hra, kde s malým žlutým autíčkem ujíždíte před nepřáteli v off-roadech, kteří se vás snaží zničit. Auto potřebuje palivo a opravovat, k čemuž vám slouží modré bubliny.

Yeti Snowball – Yeti se valí na sněhové kouli a přejíždí tučňáky. led však taje a jsou na něm trhliny, které musí přeskakovat. Koule se stále zvětšuje a roste rychlost pohybu.

Zabij Tučňáka – Hra na způsob Moorhuhn. Nestřílíte slepice, ale tučňáky.

Yeti Sports 5 – Yeti hrajte tentokráte golf. Má 5 golfových holí - plameňáků. Jako obvykle lítá vzduchem tučňák. V cestě stojí spousta překážek, ale i pár pomocníků.

Yeti Sports 4 – Yeti vystěli tučňáka rackovi a ten ho má za úkol donést co nejdále. Let racka řídíte klikáním - každé kliknutí znamená mávnutí křídly a úbytek energie

Yeti Sports 3 – Dalším sport je hod tučňáky do výšky. Yeti tučnáka roztočí a na váš povel ho upustí. Aby tučňák dolétl co nejvýše, budou vám na stěnách pomáhat lachtani.

Yeti Sports 2 – Sněžný Yeti háže sněhové koule s cílem trefit tučnáka a toho dostat co nejlépe ke středu terče.

Yeti Sports 1 – První díl této populární série v trochu brutální verzi. Odstřelujete kyjem tučňáka s cílem dosáhnout co největší vzdálenosti. K tomu vám pomůžou i miny ležící v místech dopadu.

Lenore's Last Part 2 – Lenorka se vrací tam, kam patří. Je to sice zvláštní svět, ale snad se ji tam bude líbit. A to je konec všeho.

Lenore's Last Part 1 – Jak to vypadá, tak je malá Lenora asi nemocná. Jde k doktorovi, který ji řekne, že je asi mrtvá. Jak probíhá vyštření dál? První část.

Death Bed – Lenora je na smrtelné posteli a dostává se ke svým bývalým domácím zvířátkům, které byla usmrtila.

L'il Ballerina – Malá Lenorka je dobrá baletka, ale svůj taneček si užívá na špatném místě a ve špatnou dobu. Tedy alespoň podle mínění normálních lidí.

Little Bunny Foo Foo – Lenorka v přestrojení za králíčka Foo Foo běhá po lese a mlátí zvířátka. Dobrá víla ji to zakáže, a Lenorka ji poslechne, mlátit ale nepřestane. Příběh s ponaučením na konci.

The Last Dance of the Ladybug – Byla jednou jedna beruška a ta byla velice šťastná. Stalo se jí však neštěstí a ona se rozhodne se pomstít. Trochu brutální konec.

Frito the Demon – Ďábla to už v pekle nebavilo a chtěl do nebe. Měl geniální nápad, který mu vyšel a vyměnil si tak svou pozici s bohem.

The Dream Catcher Part 2 – Překrásný sen Lenorky se změní v noční můru. Její přítel ji sice přinese talisman, který něco zachytil. Díl druhý.

The Dream Catcher Part 1 – Překrásný sen Lenorky se změní v noční můru. Její přítel ji sice přinese talisman, který má zlé sny odstranit, ale zdá se, že asi moc nefunguje.

Insurrection of the Insects – Hmyz se chce zbavit pavouků v Lenorčině domě a tak má geniální destruktivní nápad.

Kitty #46 and Kitty #53 – Lenorka a kočičky. Svérázný a bohužel nepříliš zářný příklad chování ke zvířátkům.

The Fugly Duckling – Jistě znáte příběh ošklivého káčátka. Tento s Lenorkou začíná stejně, ale poté co se malá holčička objeví, ubírá se vše jiným směrem.

Hairball – Co se stane s vlasy, které splachujete ve vaně? K malé Lenorce se vrátili v zajímavé podobě.

The Day Mr. Chippy Walked – Velký den pro pana Chippyho. Opět se může projít. Vděčí za to Lenorce, která dostane nápad.

The Thing What Came Puppy Chair – V jedné laboratoři byla jedna příšerka, která se dostala až k Lenorce do domu. Jak si s touto slizovitou oblůdkou malá holčička poradí?

Grave Error – Pohřben je někdo nesprávný. Zde se dovíte, proč byl Mr. Gosh pohřben.

The Tea Party – Lenorka pozvala své přátele na posezení u čaje. Je tu ovšem i nezvaný host pan Gosh. Lenorka má pro něj opravdu lahodný čajíček.

Queen of the Fairy Gnomes – Malá Lenorka se stává královnou trpaslíků. Ona je má ráda a tak si chce udělat na ně památku.

A Walk in the City – Malá Lenorka se jde projít s kočičkou do města a přinese si suvenýr od jedné tetičky, co umí trik s nosem.

Magic Muffin – Lenorka si chce vzít pár zákusků a z jednoho z nich se objeví panáček Muffin. Ovšem asi v nesprávnou dobu a na nesprávném místě.

The Return of Mr. Gosh – Pana Gosh Lenorku miluje a vrací se ze záhrobí. Miluje i ona jeho? Ona láska totiž někdy zabíjí. Příběh i s ponaučením na konci - neberte jej raději moc vážně.

The Taxidermy – Taxidermy svěří Lenorce na hlídání svého miláška, protože jde do města. Jak se ukáže, nebyl to asi moc dobrý nápad.

Bloaty The Frog – Lenorka se snaží oživovat mrtvou žabičku, moc jí to ale nejde.

The Magican – Malá Lenorka pěkně zavaří mágovi, který si ji vybral jako měřiče času.

Ragamuffin – Lenorka se poprvé setkává s Ragamuffinem, jejím velikánským přítelem. Torchu smutný příběh.

The New Toy – Malá Lenorka si po vzoru svého kamaráda vybírá novou hračku. Asi nehledá na správném místěn, něboť brzy zjistí, že jsou všechny rozbité. Trošku brutální.

Another Random Battle – Xiao styl a matrix v jednom. Bitka se spoustou mrtvých. Pěkná hudba k tomu a kdo umí anglicky, tak si užije i povídací konec.

Xiao #8 – Pokračování přepadnení z dílu č. 7. Dostane se Xaio z domu přeplněného ozbrojených nepřátel?

Xiao #7 – Xiao bojovník se vloupá do nějakého domu a pěkně si uživá, neboť zde má plno nepřátel. Díl na pokračování...

Xiao #6 – V baru se vždy najde důvod ke rvačce. Tentokrát vítězíte vy.

Xiao #5 – Ani smrt protivníka neznamená jeho konec. Buch bojuje dál!

Xiao #4 – Vaším úkolem je všechny postřílet. Když dojde na bosse, který přiletí vrtúlníkem, náboje dojdou a nastává boj muže proti muži. Zde již jen sledujete.

Xiao #3 – Opravdová Xiao bitka se spostou padlých. Nakonec však přijde Boss. Scénu si můžete zastavit, pouštět po snímku vpřed i vzad.

Xiao #2 – Xiao bojovník likviduje nejprve sloup a poté dvě děla. Zvládnete zastavit ukazatel včas, nebo skončíte pod drnem?

Xiao #1 – Krutý svět nesmrtelných Xiao bojovníků.

Alien – Dostňte se pouze skákáním vzhůru co nejvýše. Musíte být přesní, neboť plošinky jsou malé a rychle se pohybují.

Bouncy the Ball – Jednoduchá, velice dobře hratelná skákačka s míčem. Sbírejte mince a dostaňte se k žluté kouli či k zelené barvě.

Ostrich Jump – V roli pštrosa uíkáte pouští a přeskakujete kaktusy. Doneste červené pírko v zobáku co nejdál.

Polar Express – Hra na motivy animovaného pohádkového příběhu - musíte se dostat vždy na konec vlaku v určitém časovém limitu. Ovšem pozor - vlak míjejí různě vysoké stromy a na vagónech jsou hormádky ledu.

Polar rescue – Taková krásně pohodová hra s malým tučňákem. Dejte si pozor na nástrahy ve vaší cestě.

Zed – Sbírejte kuličky a vyhýbejte se příšerkám a nástrahám.

Namnum Volleyball – Zahrajte si žabí volejbal. Jednoduché, možnost hraní ve dvou, což zábavu umocní.

Iron Ranger – Řídíte malé tryskové letadélko a musíte ho provést spletí překážet aniž byste se něčeho dotkli. Chce se obrnit trpělivostí a být šikovný.

Incriminati – Opravdu bezvadná hra. Po akcičce musíce před rodiči uklidit pokoj, protože ty se už vracejí a nesmí se nic dovědět. Každý level s sebou přináší větší nepořádek. Kam s předměty vám ukazuje bílá ručička.

Gorilaz - Groove Session – V této hře máte za úkol přesně napodobovat tanec vedle vás stojící opice pomocí šipek. Důležité je ale také trefit rytmus.

Tunnel Rush – Letí dráček tunelem a vy určujete jeho směr letu. Jak dlouho ho udržíte ve správném směru, aby nenarazil? Tunel se totiž otáčí na různé strany.

Hungry Bob – Bob má velký hlad a nad hlavou mu lítá spousta jídla. Ovšem pozor, ne všechno je pro Boba zdravé!

Wheels of Salvation – V roli Indiana Jonese Dr. Cartera se skákáním z jednoho točícího kola na druhé musíte dostat z podzemí na povrch země.

Steady hand – Přes bludiště musíte opatrně, ale v co nejkratším čase, provést kurzor vaší myši k cíli.

Nesquik Quest – Dostaňte králíčka Nesquika k jeho oblíbenému kakau. V cestě mu stojí spousta překážek a někdy musíte přijít na to, jak tu kterou překážku odstranit. Někdy stačí kliknout, jindy musíte použít svůj důvtip

Drop! – Abyste se nenapíchli nahoře na strop, musíte seskakovat na předměty, které se pod vámi objeví, jinak je konec.

Boo – Stojí před vámi 4 příšery a v určitém sledu vydají skřek. Na vás je si toto pořadí zamapatovat a poté správně zopakovat klikáním na dotyčná stvoření

Bubble Fun – Hra pro 2 hráče, jeden může být počítač. Vyhrává ten kdo obsadí plochu svou barvou. Když kliknete na bublinu, zvětšíte jejich číslo. Když bude napumpovaná na maximum, změní čísla a barvu svého okolí.

Pingo – Musíte bedny poskládat tak, aby se všechny květiny spojily..

Moebius Syndrome – Stále přibývající částečky musíte různě otáčet tak, aby se nakonec spojili v nějaký uzavřený celek. Tím Vám se vám uvolní prostor pro další a přibydou body.

Bug – Hra na principu hry sokoban. Strkáte do kuliček tak dlouho a takovým způsobem, abyste je všechny dostali do jamek. Každé kolo má své heslo, které vám umožní se ke hře kdykoli vtátit tam, kde jste přestali.

Jewel Quest – Jde o klasické drahokamy jen v podobě hledačů pokladů. Měníte pozici dvou kostiček mezi sebou tak, aby se vám vytvořili vedle sebe alespoň tři kameny, které zmizí a políčko pod nimi se podbarví. Vaším úkolem je podbarvit celé hrací pole.

The Great Mahjong – Klasická čínská hra Mahjong. Vaším úkolem je odstranit všechny kostičky a to tím způsobem, že myší vybíráte vždy kostičky se stejným znakem. Hraje vám při tom pohodová čínská muzika, která lze vypnout.

The Professionals – Jakožto sniper máte za úkol zasáhnout každý cíl. Když vám terče utečou, selhali jste.

Moorhuhn – Klasika, kdo by neznal hru německého původu Moorhuhn. Střílíte s brokovnicí slepice, ale pozor, do vzducholodě se trefit nesmíte! Zvedněte si náladičkou touto dobře hratelnou a nenáročnou hrou.

Gun Run – Běžíte s panáčkem po vlnitém terénu a střílíte roboty, kteří si na vás brousí zuby.

Microlife – Staráte se o malé potvůrky. Pěkná hra, kterou si určitě oblíbíte a k malým příšerkám se budete rádi vracet

Crimson Warefare – Realtimová strategie ve flashi. Docela propracovaná, nabízí spoustu možností a přináší spoustu zábavy.

Solitaire – Klasický solitare. Úkolem je srovnat karty pěkně vzestupně do čtyř polí v horní části. Karty na sebe můžete v okládací části stavět na sebe pouze střídavě a sestupně.

President BlackJack – Dva pezidenti hrají blackjack. Nehraje se o peníze, prohrávající si musí dát panáka, moc toho ovšem nevydrží, takže se snažte.

Memory - pexeso II – Klasická hra, kde hledáte skryté dva stejné symboly. Kartiček je ovšem hodně a symboly dost podobné. Jak dlouho vám bude trvat jejich odkrytí?

Memory - pexeso – Klasická hra na pamatováka. V Čechách známá jako pexeso. Obracíte kartičky a hledáte dva shodné motivy. Máte ale čím dál méně času. Jakou máte paměť?

Master Solitaire – Klasický solitare. Úkolem je srovnat karty pěkně vzestupně do čtyř polí v horní části. Karty na sebe můžete v okládací části stavět na sebe pouze střídavě a sestupně.

The Dinner Party Game – Takové karetní domino, ovšem ne tak jednoduché. Nejsou zde čísla, ale různé barvičky. Postupně roste obtížnost.

American Poker II – Klasický, jednoduchý poker

Jumping Nutty – Vaším úkolem je vyskákat co nejvýše. Jako odrazové můstky vám slouží různě velcí letící ptáci.

Flippy Attacks – Malý zajíček se staží vyhnout před kulkami střílejícího Flippiho. Jak dlouho se vám podaří utíkat sem a tam?

Gogo Toothy – Toothy šplhá a šplhá pro své oko. Pomůžete mu? Pozor, opravdu brutální.

Lumpy Artist – S Lumpim musíte co nejdéle vydržet jít po planě. Rovnováhu vám pomáhá udržet tyč, ovšem brzy začne pršet a už to tak jednoduché není.

Cub Shoot 3 – Třetí díl hry Cub Shoot. Nyní ovšem z bazukou která Cuba donese kamsi do dáli.

Cub Shoot 2 – Druhý díl. Fippy trefuje Cuba brokovnicí. Správně mířit a dobře trefit stupnici.

Cub Shoot – Fippy trefuje Cuba brokovnicí. Správně se trefit a kampak asi doletí?

Dynamit – Ve vzduchu lítá dynamit a okolo stojí spousta postaviček. Udržteho ve vzduchu co nejdéle, jinak nastane pohroma.

Crazy Disco – Tančíte na diskotéce jako Lify. Seshora padají předměty - některé můžete sbírat, jiné jsou velice nebezpečné.

Unlucky Man – Chudák chlap. Co je horší? Žralok nebo překvapení na pustém ostrově?

Tuma Lua's Tiki Party – Plovete s panáčkem na lodičce a chytáte padající kokosy, kytary a černobílé masky. Odměnou za to se Vám bude slečna stále více obnažovat.

The Vacation Blonde – Betty se chystá na dovolenou a děda se jen nestačí divit co vidí v okně.

The Christmas Blonde 2 – Pokračování prvního dílu. Betty udělá pro záchranu Vánoc co slíbila, co se ale bude dít dál?

The Christmas Blonde – Obětavá Betty udělá pro Santu všechno, aby zachránila Vánoce.

Taxi – Jo, bez peněz do taxíku nelez. Ale takhle žena to vyřeší. Pro správné pochopení nutná základní znalost angličtiny.

Strip Tac-Toe – Piškvorky na 3x3 políčka. Není to jednoduché, ale šikovní z vás zvládnou všech 6 kol kde je výhrou obrázek obnažené krásky.

Soft Breast – Vtip v angličtině, trochu hra se slovy a samozřejmě sexuální podtext.

Small penis – Klasický vtip s vílou plnící tajná přání. Pro dobré pochopení je však potřebná určitá znalost angličtiny.

Size is important – Říká se, čím větší, tím lepší. Budou to svaly nebo něco jiného?

Sexual Olympic – Sexuální olympiáda - skok daleký.

Pepino 2 – Pepino je prezervativ, který se rád baví.

Pepino – Pepino je prezervativ, který se rád baví.

Lifeguard Betty – Video s Betty v roli plavčíka u moře. Na pohled ubohý stařeček má geniální nápad, jak si užít.

Charlie Late Show – Opět Charlie v hlavní roli. Tentokráte ve studiu, kde se ji ptají na její filmy.

Feather Final – Před vámi na posteli leží dívka. Vy máte v ruce peříčko a dívku lechtáte a lechtáte.

Dress My Babe III – Máte před sebou dívku, kterou můžete oblékat a svlékat dle svých představ a svého vkusu.

Dress Up Doll – Máte před sebou dívku, kterou můžete oblékat a svlékat dle svých představ a svého vkusu.

Britney on Top – Vnadná kráska Britney čeká jen na Vás až ji uděláte. Sedí si pěkně na vás a dovádí dle vašich pokynů.

Britney Doggy Style – Vnadná kráska Britney čeká jen na Vás až ji uděláte stylem pejska, tedy zezadu.

Charlie a Austin Penis – Charlie je kapitánem letadla a na palubě je Austin Penis. Co se stane dál?

Charlie a Amor Caliente – Charlie a horkokrevná láska. Pornoherečka tentokráte v prostřetí telenovely, která je pro starší 18let.

Cat-a-Pult – Máte-li rádi zvířátka, tak tahle hra není pro vás. Před vámi totiž chodí kočičky a výstřelem praku je posíláte do oken. Pokud se však netefíte, tak kočička skončí rozmáznutá na zdi.

Finger Fillet – Klasická hra, každý to zná. Roztažená ruka a do mezer mezu prsty se strefujeme tužkou, odvážnější něčím ostrým. Zde si to můžete zkusit nožem bez zranění.

Downloadable Suicide – Na popravčím křesle sedí jakýsi zombík a vy máte spoustu možností, jak to navždy usmrtit.

Road Carnage – Jezdíte autíčkema přejíždíte před vámi prchající lidičky. Ovšem pozor, času je málo a kdo to nestihne, pro toho hra končí.

Pico Roulette – Děti hrají ruskou ruletu. Zbraň do ruky bere ten, kdo prohraje kámen, nůžky, papír.

Lance La Hache – Máte Bin Ládina přišpendlíkovaného k desce a tak si s ním můžete pohrát. Házíte šavle.

Let M'Roll – Stojíte pod kočičí gelotinou, kde stále více kočiček přichází o hlavičku useknutím. Stihnete chytat hlavy do košíku?

Zombie Erik – Zabíjetet zobíky a další nestvůry ze hřbitova, než to odenesete vy sami.

Dad 'n Me – Vaším cílem je zmlátit co nejvíce lidiček na hracím hřišti. Je zde ovšem i pár takových, kteří se prát umí.

Xevoz Showdown – Vyberte si jednu z postav se kterou bojujete proto různým stvořením. Ukažte co dokážete.

When Penguins Attack – Vánoce jsou v ohrožení, tučňáci s kulomety útočí. Zastavte je!

Western – Ve Westernovém městečku se skrývá spousta banditů. Máte li klobouk přílíš nízko, kolt hluboko a pomalou ruku, pak moc daleko nedojdete.

Spec Ops - War On Terrorism 1 – Střílíte teroristy, mlátíte Usámu Bin Ládina. Prostě každodenní rutina speciálního vojáka. Hra má 4 levely, možnost výběru zbraně. Zvládente to?

Tuer Tuer Tuer – Střílíte po běhajících človíčcích. Ovšem pozor, jedna rána nestačí.

TrapShoot – Vyberte si střelce a věc kterou budete ve vzduchu střílet. Musíte strefit určitý počet vystřelených věcí pro postup dále. Munici máte omezenou, takže střílet přesně!

Stress Relief Paintball – Zahrajte si paintball v kancelářích. Nehrajete bohužel proti svým kolegům, ale trefujete usměvavé ksichtíky, které se objevují a záhy mizi, takže rychlost a přesnost je na místě. Nezapomeňte znovu nabíjet.

Snow Blitz – Krásná pohodová gameska s tématikou sněhové koulovačky. Umíte dobře uhýbat, ale také především dobře mířit? Zkuste si to, tahle hra vás strhne.

Sniper School – Každý ostřelovač musí nejprve projít učitým tréninkem. Pro vás tu je spiperská škola, která z vás udělá mistra. Jednoduchá a dobře hratelná gameska.

Sky Fire – Jednoduchá a dobře hratelná hra, kde řídíte malé letadélko a vaším úkolem je prostřílet si cestu do náročnějších levelů.

Western - ShootOut 2 – Hra jak z prostředí divokého westernu. Postřílejte všechny bandity, ale pozor na obyčejné bezbranné lidičky.

Shoot the Turkey – Řítí se na vás skákající krocani, kteří se vám budou snažit dokázat, že na pekáč nepatří. Vy jste jistě jiného názoru a vaším přesvědčovacím nástrojem je brokovnice.

Penguin Arcade – Parádní oddechová hra pro každého. Ledovými kostkami shazujete tučňáky na ledové kře.

Metal Slug S – Vaším úkolem je ničit a nebýt zničen. Zbraní máte něklik, je jen na vás, jaké použiteje.

Heli Attack 2 – Vaším úkolem je zničit co nejvíce helikoptér, které po vás střílí.

Fulltime Killer – Profesionální sniper číhá na střeše na střílí po mužích v černém ve městě. Ovšem pozor, nej to jsou vaši nepřátelé, jsou zde také střelci, kteří vás nemilosrdně sestřelí, jakmile jim dáte šanci.

Fucking Killer – Jse v roli santy klause, který chrání své dárky nejúčinějším způsobem - střílí a střílí.

Drakojan Skies Mission 3 - To the Stars – Sci-fi prostředí, kde jako pilot letadílka plníte různé mise a to nejen ve vzduchu, ale i ve vodě a na různých základnách. Díl třetí.

Dragon Warrior – Zničte zlo ve své zemi a nastolte znovu klid a mír. Na cestě potkáte spoustu ozbrojených a nebezpečných nepřátel.

Desert Strike – Řítíte vrtulník v poušti, k dispozici máte různé zbraně a vaším úkolem je jak jinak než ničení nepřátel.

Cutil Quake – Střílejte po všem co vidíte, čím přesnější střelba, tím více bodů. Ovšem pozor, cíle se rychle pohybují a někteří po vás i střílí.

CounterStrike - Training Area – Velic jednoduchá hra na motivy Counter strike. Jedno prostředí, stojíte na místě a stílíte nepřátele. Dalo by se říci i postřehovka.

Counter Strike – Jednoduchá hra na motivy CS.

Clash n Slash – Chráníte svoji planetu před neustálými nápory nepřátel. Vylepšujete svoji loď a také stavíte budovy na planetě.

Castlevania – Jste mladík v hradu a pro další postup musíte zabíjet různá stvoření, netopýri, rytíže apod.

Cantankerous Tank – Taková pěkná hra na vyřádění. Máte obrovitánský tank velilkosti vily, nasadíte mu čepici dle svého výběru a jedte ničit.

Camper Strike – Kdo ještě nehrál CSko (Counter-Strike), tak se na této hře může krásně procvičit. Nemáte proti sobě vojáčky, ale rychle se pohybující terče. Jak přesně umíte střílet?

Bush Shoot Out – Jakožto president spojených státu George Bush bráníte se zbraní v ruce své sídlo Bílý dům před nezvanými, ozbrojenými a zabíjení chtivími teroristy.

Bean Hunter – Hra také na postřeh, střílíte zelené ksichtíky které se objeví a mizí na různých místech. Budete rychlejší?

Battle Ships - Lodě – Klasická, legendární a stále oblíbená hra lodě. A nemáte-li po ruce protivníka, nezoufejte, počítač si s vámi také rád zahraje. Superhra.

Allied Assault – Letíte vesmírem, ničíte nepřátele. Ovšem pozor, je zde spousta překážek a nemilosrdní nepřítelé.

Alien Showdown – Váš cíl je jediný. Postřílet co nejvíce stále se rodicích mimozemských zelených potvor. Pro lepší likvidaci vám poslouží 3 typy zbraní a pro delší přežití lékárnička.

Alien Hominid – Jse malý, zelený mimozemšťánek, který se svou lodí havaroval těsně u budovy FBI. Se zbraní v ruce je vaším úkolem všechny agenty postřílet dříve, než to uni udělají vám.

Alien Clones – Jste takový podivný robůtek na kterého se ze všech stran vrhají nepřátelé. Zničte je dříve, než oni zničí vás. Pro delší výdrž sbírejte baterie a munici.

2D ShootOut – Klasická, jednochá střílečka z prostředí divokého západu. Postřílejte kovboje co vykukují ze salónu než na vás zamíří s vystřelí.

Bushido Fighters – Klasická bojovka jeden na jednoho. Zvolte si místo, soupeře, obtížnost a zkuste vyhrát.

3 Foot Ninja I – Jako malý ninja a na ulici postupně přmáháte různé nepřátele. První díl.

The Arena – Boj v aréně. Jen jeden může vyhrát. Budete to vy?

Super Fighter – Jednoduchá bojovka jeden na jedno. Jde o boj na ulici.

Shoot – Jednoduchá střílečka. Jaká bude vaše úspěšnost střelby?

Crimson Viper – 3D střílečka kde je vaším úkolem proletět mezi různými děly a nepřátelskými stíhačkami. Máte jen učtiý čas na zničení všech nepřátel

Drakojan Skies Mission 1 – Sci-fi prostředí, kde jako pilot letadílka plníte různé mise. Díl první.

Worms Level 2 – Dle svého vkusu si upravíte červíka, která následně v nočním městě zabíjí červíky zombíky.

RaidenX – Motivem této hry je legendární hra Raptor. Malou raketkou letíte prostorem a ničíte své nepřátele. Sbíráte různá vylepšení...

Batman The Cobblebot Caper – Hra na motivy legendární komiksové postavičky.

Drakojan Skies Mission 2 – Sci-fi prostředí, kde jako pilot letadílka plníte různé mise a to nejen ve vzduchu, ale i ve vodě a na různých základnách.

Emily Grace – Propracovaná 3D střílečka. Ozbrojená žena chodí po městě a střílí každého, kdo se ji postaví do cesty.

Phosphor Alpha – Pěkně propracovaná 3D hra na motivy Unreal Tournament. Střílejte po všem co se hýbe, jinak to schytáte sami.

Resident Evil - Apokalypse – Hra na motivy filmu Resident Evil - vaším úkolem je zabít po ulici chodící zombíky, dříve než to udělají oni vám.

Watch out behind you hunter – Jste myslivec, kterému po lese běhají teplouši. Střílejte nebo přijdete o zadek.

Tanks – Klasická tahová hra, kde je vaším úkolem sestřelit protvinkíkův tank dříve, než to udělá on. Hru lze hrát ve více hráčích, vybrat si terén.

KungFu Fighter – Vyberte si svého bojovníka se kterým ve stylu bojového umění Kung Fu porazíte své nepřátele.

Metal Slug Rampage – Jedete v tanku a ničíte vše, co se vám dostane do cesty. Tak nasedat.

Matrix bullettime fighting – Hra ve stylu Matrix, možno hrát ve dvou.

War on Terrorism 2 – V roli speciální vojáka plníte mise ve všech koutech světa a zabíjíte tak teroristy kteří na vás vykukují z různých míst. Pozor ne bezbranné lidi.

Bloody Rage – Hra ve stylu legendárního Mortal Combat.

Space Dude – Jste v roli mimozemšťana a probíjíte se přes všemožné vermírné kreatury.

Alpha force – Střílíte a ničíte tak nespočet nepřátel. Vše se odehrává ve vzdušném prostoru a cílem všeho je plnit různé mise.

Gun Chest vs Join Sword – Taková klasické bojovka.

Lunar Command – Vaším úkolem je pomocí správné střelby uchránit základy na planetě. Proti útokům raket, které zanechávají světelou stopu.

Lone Faction – V laboratoři byl sestrojen robot, který se nyní s vaší pomocí ničí dalšé roboty, je však nuté dávat si pozor na lasery a další nástrahy.

Hulk - Smash up – Jste zelenou příšerkou s obrovkou silou a vaším úkolem je zničit vše co jde, než vám vyprší čas a vy se opět stáváte člověkem...

Metroid - Genesis – Jakožto vermírný zabiják bojujete proto všemožným bytostem vesmíru, abyste zachránili vzorek DNA.

Itchana Tchones - Zombie Terror – Hra na motivy Indiana Jones. Hledáte poklady, zabíjíte zombíky.

Maple Story – Ničíte potvůrky, sbíráte co po nich zbyde a postupujete hrou dále...

Prince of Persia Special edition – Legendární Price of Persia ve flashové verzi. Skáčete přes bodáky, bojujete s nepřáteli...

Flash Strike – Klasická střílečka ve stylu Counter Strike. Střílíte, hážete po nepříteli grantáty, používáte zaměřovač jako sniper...

Mario World Overrun – Mario je ochráncem hradu, který se snaží zničit různé potvůrky. Je jen na vás abyste hrad uchránili.

Barbarian Bob – Bob je bojovník který se snaží zničit své nepřátele. Jestli se mu to podaří záleží jen na vás.

A.L.I.A.S. – Chodíte s vojáčkem a střílíte po všemožných nástrahách.

Celebrity fight club – Jestli jste si někdy chtěli zkusit zmlátit nějakou celebritu, např. Schwanzenegera, tak nyní máte možnost.

Land of the Dead – Klasická, propracovaná 3D hra typu CS. Vaším úkolem je zabíjet zombíky.

Tiny Combat – Jste sniper a chráníte vaši vlajku - sestřelujete nepřátelské vojáčky.

Heli Attack 3 – Jste bojovníkem speciální jednotky.

Gladiátor – Jste gladiátorem v aréně, která jásá při smrti vašich protivníků.

Bomber Bob – Vaším úkolem je jako pilot malého letadýlka chránit loď pod sebou. Střílíte tedy po nepřátelských letadlech

The Black Knight - černý rytíř – Jako černý rytíř mlátite do všeho, co potkáte. Proč to děláte? Odpověď je jasná. Král vám přikázal vybírat od poddaných daně a ti si je skrávají kde můžou...

Adventures of Buttlock – Jste rytířem Buttlockem a bojujete se spoustou nepřátel.

Slingshot – Jste domorodým kmenem v době kamené a prakem střílíte po protivnících - jedna trefa nestačí. Jak dloho uhájíte svůj kmen před záhubou?

3 Foot Ninja II – Jako malý ninja a v džungli postupně přmáháte různé nepřátele. Druhý díl.

Hostile Skies – Jste pilotem ve 2. světové válce a vaším úkolem je ničit nepřátelská letadla.