Online hry - Nejnovější

HraParoubegg - hoď si vejce na Paroubka

Náhled hry

Hlavní kategorie: Postřehové
Hoď si také vejce na Jiřího Paroubka. Ovšem pozor, máš omezenou munici a místo ochranky se po pódiu prohání jeho příznivci. Stref se 10x a udělej z něj slepici! Škoda každého vejce, které padne vedle!

Více …
 

HraŘešení místo strašení

Náhled hry

Hlavní kategorie: Logické
Nevšímej si strašení a najdi řešení. Cílem je nahradit poslance ČSSD poslanci ODS. Při kliknutí se změní nejen politické vyznání daného poslance, ale také lidí kolem něj. Jak dlouho ti bude trvat vyklikat oranžové poslance? Při hraní tě budou doprovázet hlášky poslanců …

Více …
 

HraHigh school cheerlead

Náhled hry

Hlavní kategorie: Pro více hráčů
Umíte ve skutečnosti tancovat? Jestli ano zahrajte si tuto hru. Úkolem je si vybrat jednu ze čtyř dívek a plně se pohybovat.

Více …
 

HraJoes farm last stand

Náhled hry

Hlavní kategorie: Brutální
Na farmáře Joese útočí zmutované malé i velké ovce tvým úkolem je vzít do rukou zbraň a zachránit sebe a svojí zahradu. Můžeš si také kupovat jiné zbraně

Více …
 

HraPencak Silat

Náhled hry

Hlavní kategorie: Bojové
Jste příznivci bojových umění, jestli ano tak si musíte zahrát tuto hru. Vytvořte si svého bojovníka změnte mu vlasy, oblečení a nakonec i jeho jméno a můžete se vrhnout do boje.

Více …
 

HraBarb - Jump

Náhled hry

Hlavní kategorie: Brutální
Jde o hodně brutální hru. Nebudete přeskakovat švihadlo ale točící se dráty. Po každém úspěšném skoku přes drát se vám přičte jeden bod. Hrajete do té doby než vám holčička usekne ruce i nohy.

Více …
 

HraBabička v ráji

Náhled hry

Hlavní kategorie: Oddechovky
Zkuste s babičkou zavést co nejvíce koček do správné brány. k záchraně máte pouze lopatu, která vám bude sloužit k prohrabání cesty.

Více …
 

HraKnife Throw

Náhled hry

Hlavní kategorie: Brutální
Úkolem v této hře je se trefit co nejblíže vyznačeným kruhům okolo točící ženy. Co přesnější úder to vám přidá více bodů. Hodně štěstí

Více …
 

HraScooby Doo 2

Náhled hry

Hlavní kategorie: Adventury a RPG
Je tu hra ve které budete pátrat po věcech a rozlušťovat záhady.

Více …
 

HraZombie Baseball

Náhled hry

Hlavní kategorie: Sportovní
Zombíci útočí a ty jsi skoro jako jediný na planetě živý. Zachraň sebe a poraž útočící Zombíky. K ničení zombíků budeš potřebovat baseballovou pálku a míček.

Více …