Online hry - Nejoblíbenější

HraMuck about with Cupid and Fate - Kupido

Náhled hry

Hlavní kategorie: Srandičky
Pomoz Kupidovi pozbírat hrací konzoly, pivo a hamburgery, které mu pomůžou dostat se do té správne agonie. Velice zajímava až zvrácená online hra s výtečným hlavným hrdiněm.

Více …
 

HraBug

Náhled hry

Hlavní kategorie: Logické
Hra na principu hry sokoban. Strkáte do kuliček tak dlouho a takovým způsobem, abyste je všechny dostali do jamek. Každé kolo má své heslo, které vám umožní se ke hře kdykoli vtátit tam, kde jste přestali.

Více …
 

HraCable capers - Káblovkár

Náhled hry

Hlavní kategorie: Skákačky
Splň svůj úkol a vyhni se zároveň kontaktu s krokodílama! K dispozícií máš taky různe zbrane. A hejbni kostrou, utíka ti čas. Nenech se sežrát a hodně štestí.

Více …
 

HraAbduction a Farmyard Mayhem - Útek zvířatek

Náhled hry

Hlavní kategorie: Oddechovky
Tvým úkolem je popřesouvat tvé zvířatka do vesmírne lodě ale to tak aby jse tam všechny vešli. Jestli ti to napoprvé nevyjde, tak si nelam z toho hlavu. Zkoušej a zkoušej dál.

Více …
 

HraGravity - Gravitace

Náhled hry

Hlavní kategorie: Postřehové
Ocitli jste se se svým mimozemšťankem na měsíci a máte za úkol dostat se na určité místo. Máte to ale těžší kvůli rychle ubíhajícimu času a různym překážkam.

Více …
 

HraMoebius Syndrome

Náhled hry

Hlavní kategorie: Logické
Stále přibývající částečky musíte různě otáčet tak, aby se nakonec spojili v nějaký uzavřený celek. Tím Vám se vám uvolní prostor pro další a přibydou body.

Více …
 

HraBug splat - Reflexy

Náhled hry

Hlavní kategorie: Postřehové
Jste rychlej? Jo? Tak to pak nemáte ani zdáni co je rychlé. V tehle hrě váš názor poopravim. Vyskoušejte zničit švába. Potřebujete k tomu ale hodně trpělivosti.

Více …
 

HraJohny El Sucio

Náhled hry

Hlavní kategorie: Bojové
Vaším úkolem v této velice težké ale i podařene hrě je postřílet bandu padouchů, zachránit město a obyvatelé a získat slávu. Tak co, dokážete to? Hodně štestí.

Více …
 

HraKitShoot - Zastřelte kočky

Náhled hry

Hlavní kategorie: Bojové
Tahle hra přecvičí vaše reflexy a trpělivost. Musíte zastřelit co nejvíce koček, které vám poletují sem a tam. Tak se ukažte jakej jste rychlej a hbitej?

Více …
 

HraSteppenWolf 7

Náhled hry

Hlavní kategorie: Adventury a RPG
Po misi v prastarém chrámě se chlap vydal do mrazivých prostředí. Stejně jako ve všech dílech budete plnit úkoly.

Více …