Online hry - Nejstahovanější

HraBush Royal Rampage - Královná se samopalem

Náhled hry

Hlavní kategorie: Bojové
Už jste videli královnu Anglicka, která se prochádza po městečku se samopalem a poráží teroristy? Jestli ne, tak vám doporučuji tuhle skvěle spracovanou hru.

Více …
 

HraCannon Blast - Pirátske kanóny

Náhled hry

Hlavní kategorie: Střílečky
Jste pirátem kapitánske lodi, která získala velký poklad, ale i vaši nepřátele mají o ten poklad zájem. A tak vám nezůstáva nic jiné, než je potopit vašimy kanonama.

Více …
 

HraCanyon Glider - Kluzák nad kaňonem

Náhled hry

Hlavní kategorie: Srandičky
Vaším úkolem je jednoduše dojít po spuštění kluzákem z kaňona až na samej konec, nebo vydržet co nejdíl. Po ceste vás ale čekají různe překážky napr. ptáci, skáli atd.

Více …
 

HraCollapse - Kuličky

Náhled hry

Hlavní kategorie: Logické
Zase další kuličky, ale tentokrát o hodně lépe spracované graficky s velice pěkným prostředím. Dosáhnite nejlepší skóre a porovnejte si ho s celým světem.

Více …
 

HraCrazy Cow - Bláznive krávy

Náhled hry

Hlavní kategorie: Brutální
Jestli jste vegetarián, tak vám tuhle hru nedoporučuji. Protože v tehleté hrě musíte porazit co nejvíce krav, které pak skončí na vašem jídelním lístku.

Více …
 

HraCrazy monkeys - Šílene opičáky

Náhled hry

Hlavní kategorie: Oddechovky
Opičky jse nudili a tak jsi vymysleli novou hru. Tentokrát ale hodně netradičnou. Jedna opička stojí dole a druhou odráži a ta musí sesbírat co nejvíce kokosu.

Více …
 

HraCobe Buster - Znič kocečky

Náhled hry

Hlavní kategorie: Oddechovky
Jednoduchá hra, ve které musíte posloupností zničit všetky kocky, anebo musíte dosáhnout nejlepší skóre, které si můžete porovnat s ostatnými v celosvětovým řebríčku.

Více …
 

HraDino Drop - Líheň draků

Náhled hry

Hlavní kategorie: Oddechovky
Velice jednoduchá hra, ve které musíte dostat 3 dračí vejce do sudé nebo liché polohy, aby pak zmizeli. Jistotne si tuhle hru oblíbite tak jak jsem jsi ji já oblíbil.

Více …
 

HraEuro Headers 2004 - Euro futbal

Náhled hry

Hlavní kategorie: Sportovní
Velice zajímavý futbálek, princípem hry je jenom udržet loptu co nejdále od vás. hra obsahuje trénink a turnaj pro jednoho hráče s rozmanitým výběrem mužstva.

Více …
 

HraF1 - Formule F1

Náhled hry

Hlavní kategorie: Závodní
Po čase konečne nejaká závodní hra, s výběrem 4 lokácii - Šanghai, Indianopolis, Silverstone a Magny Cours. Hru si můžete zahrát i se svým kamarádem.

Více …