Online hry - Postřehové

HraRugby - Americkej futbal

Náhled hry

Hlavní kategorie: Sportovní
Vaším úkolem je jenom zamířit na místo, kam chcete kopnout a už jenom, usměrnit střelu za pomoci různych ukazatelů, přičemž máte tři životy, kdyby se něco nepodařilo.

Více …
 

HraPipemania - Zábava s potrubím

Náhled hry

Hlavní kategorie: Logické
Princípem hry je poskladat cestu, cez kterou půjde voda. Musíte bejt ale dost šikovnej, protože v opačnem případe vám voda vyteče z potrubí a nastane chaos.

Více …
 

HraKitShoot - Zastřelte kočky

Náhled hry

Hlavní kategorie: Bojové
Tahle hra přecvičí vaše reflexy a trpělivost. Musíte zastřelit co nejvíce koček, které vám poletují sem a tam. Tak se ukažte jakej jste rychlej a hbitej?

Více …
 

HraGravity - Gravitace

Náhled hry

Hlavní kategorie: Postřehové
Ocitli jste se se svým mimozemšťankem na měsíci a máte za úkol dostat se na určité místo. Máte to ale těžší kvůli rychle ubíhajícimu času a různym překážkam.

Více …
 

HraGolden Arrow 2 - Zlatej luk

Náhled hry

Hlavní kategorie: Postřehové
Máte rádi Robina Hooda nebo Williama Tella? Pokud ano, tak jsi tuhle hru určite zalíbite. Vytáhnete luk a šípy a vyskoušejte svůj bystrozrakej zrak na různych lokacích?

Více …
 

HraFlashman - Nástupce pac-mana

Náhled hry

Hlavní kategorie: Oddechovky
Asi jedna z nejznámějších her, které by ste nemeli nechat bez povšímnutí. Ovládaní je velice jednoduché. Ale doporučoval bych, aby jste si ve hře svůj další pohyb raději přemyslel.

Více …
 

HraRest Zone - Proud

Náhled hry

Hlavní kategorie: Postřehové
Jednoduše spracovaná ale velice obtížna i když má jenom jeden level. Váš hlavný hrdina se musí velice opatrně dostat na konec bez toho aby jste se čehokoli dotknul.

Více …
 

HraCrazy monkeys - Šílene opičáky

Náhled hry

Hlavní kategorie: Oddechovky
Opičky jse nudili a tak jsi vymysleli novou hru. Tentokrát ale hodně netradičnou. Jedna opička stojí dole a druhou odráži a ta musí sesbírat co nejvíce kokosu.

Více …
 

HraCrazy Cow - Bláznive krávy

Náhled hry

Hlavní kategorie: Brutální
Jestli jste vegetarián, tak vám tuhle hru nedoporučuji. Protože v tehleté hrě musíte porazit co nejvíce krav, které pak skončí na vašem jídelním lístku.

Více …
 

HraCanyon Glider - Kluzák nad kaňonem

Náhled hry

Hlavní kategorie: Srandičky
Vaším úkolem je jednoduše dojít po spuštění kluzákem z kaňona až na samej konec, nebo vydržet co nejdíl. Po ceste vás ale čekají různe překážky napr. ptáci, skáli atd.

Více …