Spolupráce - partnerské weby

Spolupráci uzavíráme s projekty, které jsou stejně zaměřené, mají vysokou návštěvnost nebo jsou svým způsobem zajímavé. Cílem spolupráce je vzájemná výměna návštěvníků, kteří si jistě velmi rádi prohlédnou zajímavý web, a také upevnění pozic ve vyhledávačích díky zpětným odkazům. Spolupráce je pro obě strany bezplatná a pro obě strany výhodná. Formou spolupráce je prolinkování webů pomocí textových odkazů, v menu nebo patičce stránky, výměnou ikonek umístěných v menu či bannerem. Vedlejší formou spolupráce je výměna textových odkazů s méně navštěvovanými či méně prestižními stránkami. Takovéto odkazy jsou umístěny na této stránce níže.

Máte-li zájem o spolupráci, neváhejte nás kontaktovat. Uveďte prosím základní informace o zaměření i návštěvnosti.

Hlavní spolupráce - spřátelené projekty

Tapetky.miliweb.netWeb: Tapetky, tapety na plochu, wallpapers
Popis stránky: Free sexy tapetky, tapety na plochu pc (wallpapers), pozadí, pohlednice a spořiče (screensavers). Dívky, auta, architektura, erotické, celebrity (české i zahraniční), hry, filmy, vesmír, zvířata, fantasy, příroda, muži, speciál a spousty dalších.

Toplink.miliweb.netWeb: Toplink - katalog odkazů a stránek
Popis stránky: Vyhledávač, katalog odkazů a katalog webových stránek na internetu. Hodnocení webu a zpětný odkaz zdarma. Získejte nové návštěvníky, zviditelněte se na internetu a zvyšte si Google PageRank (GPR), JyxoRank a SRank.

Další odkazy